Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem fogja bántani a szemét?

Nem fogja bántani a szemét?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a szobámban a tapéta ilyen pink-lila színű, és eléggé rikító.

Ilyen színű rajta a virág-minta:

[link]

És az lenne a kérdésem, hogy ettől a rikító színtől a hörcsögöm nem fog megijedni?

Muszáj a szobámban tartanom.

Köszönöm a válaszokat! 13/L


2010. okt. 24. 11:58
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:

Szia,Tünde vagyok!


Meglátod szépen rendbejön majd Bogyó sebe!


Az én hörcsögeim is válogatósak,pl. a répát egyáltalán nem eszik meg,pedig szerintem rajtuk kívül minden hörcsög szereti.A magkeverékből nekem is a szotyit a tökmagot eszik ki.A szénát is írták hogy belehet tenni mert szeretik,de az enyéimek nem eszik.Száraz zsömlét raktam be hozzájuk,azt szeretik,azzal koptatják a fogaikat.A körmüket nem vágom,és fürdetni sem szoktam őket mert nem szabad.Tiszta állatok.

Golyós itatód van?Abból szépen isznak,de hallottam hogy nem mindegyik höri iszik.

Az én hörcsögeim napirendje kb. a következő.:

Reggel mikor elkezdek zörögni,akkor felébrednek,kettőt futnak a mókuskerékben, reggeliznek,(ilyenkor néha kirakom őket a szőnyegre szaladgálni,egy kartondobozból csináltam nekik egy elkerített részt,nehogy elszökjenek,elbújjanak)és utána elmennek aludni.Este felé előbújnak,akkor vacsoráznak,mókuskerekeznek,szaladgálnak ketrecen belül.Éjjel is alszanak,zörögnek stb.


Nagyon hasonlítanak a Te fajta Hörid az én fajta Hörimre.:


Tied: [link]

h%C3%B6rcs%C3%B6g


Enyém: [link]


Írják,hogy sokszor össze is tévesztik őket.Az enyéimnek is ott van a csík a hátán,mint Bogyónak!


Szia!

2010. nov. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 A kérdező kommentje:

Szia!

Nincsen önitatóm.Egy kis tálba tettem neki vizet, de nem iszik.

Bogyó egész nap alszik.Ez baj?

Mert a Tieid legalább futkároznak, Bogyó pedig scak alszik.Ez baj?

Igen először én is azt hittem,hogy dzsungi, de mégsem az.

Szia!

2010. nov. 7. 11:31
 43/69 anonim ***** válasza:

Szia,Tünde vagyok!


Ha nem iszik vízet,akkor ha adsz neki répát,almát,jól megmosott salátát,uborkát,akkor abból nyeri a majd vízet,nem lesz szomjas.

Azért alszik egész nap,mert még csak pár napja lakik ott!Az én hörcsögeim már 8 hónapja laknak velem,persze hogy ők már másképp viselkednek mint a pici Hörid.Eleinte az enyémeket sem láttam sűrűn,meg is ijedtem hogy majd csak fényképről fogom őket felismerni?:-)De ahogy múlt az idő,bátrabbak lettek,meglátod Bogyó is változik majd.

Ami kisebb korodban volt Hörcsögöd,ő milyen fajta volt?

Mekkora Bogyó helye?Háza?


Szia!

2010. nov. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 A kérdező kommentje:

Az előző hörcsögöm e nővérem barátnőjétől volt.Nem tudom,hogy milyen fajta.

Huhh, pontosan nem tudom,hogy mekkora de a terrárium hossza 65 centi.A helye pici, a nagy nem tetszett neki.Először azt raktam be neki, de nem aludt benne.Úgyhogy most van egy pici zuga.Kör alakú imádja.

2010. nov. 7. 12:13
 45/69 A kérdező kommentje:

Neked eddig mennyi hörcsögöd volt?

Mikor kaptad az elsőt?

Volt más háziállatod?

2010. nov. 7. 12:14
 46/69 anonim ***** válasza:

Szia,Tünde vagyok!


A 65 cm nagynak tűnik,elég akkora a kishörcsögnek,ott jól fogja magát érezni!


Ők az én első hörcsögeim,de mikor megvettem őket,utána éjjel-nappal az internetet olvasva megnéztem mindent róluk.

Tengerimalacom van már 2 éve lakik itt.Meg zebrapintyek vannak.


Ugye hogy nem zavarja Bogyót a szobád színe? :-)

Őneki az a legfontosabb,hogy tele legyen a pocakja,meg kedves szerető gazdája legyen,mint Te! :-)


Szia!

2010. nov. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 A kérdező kommentje:

Köszi a dicséretet.

Egyáltalán nem zavarja fel sem tűnik neki.

Aranyos lehet a tengerimalac :)

Nálad is biztos jó helyük van a höriknek :)

2010. nov. 7. 12:38
 48/69 anonim ***** válasza:

Szia,Tünde vagyok!


Köszi! :-)


Tengerimalacom:


[link]



Hörcsögeim:


[link]



[link]



Szia!

2010. nov. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 A kérdező kommentje:

köszi a képeket! Nagyon aranyosak :)

Nem szeretnél kis hörcsögöket?

2010. nov. 7. 13:36
 50/69 A kérdező kommentje:
Bogyó nagyon hasonlít az első hörcsögre. csak kicsit világosabb :)
2010. nov. 7. 13:37
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!