Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ugye nem fog meghalni egyik...

Ugye nem fog meghalni egyik malackám se?

Figyelt kérdés

4 hónapos a nagyobbik,2 a kisebb.A nagy fiú (bár lánynak adták el anno),igy 2 hete vettük mellé a kicsit,kereskedésben azt mondták kisfiú,ilyen kicsin én meg nemtudom megállapitani,a másiknál se tudtam csak mikor már nagyon látszott.

Ma arra keltünk,hogy a nagy a kicsire mászott,párzottak...ezek szerint mégis lány a kicsi?

Holnap viszem állatorvoshoz,nézze meg,és ivartalanitsa a fiút ha nem egyneműek,nem akarok kismalacokat.

De a lánynal (ha az) mit tud csinálni?Ha vemhes,akkor nem 1-2 napja az.De nem tudja világra hozni a kicsiket,tul pici hozzá.

A fiú malackát meg ha ivartalanitani kell,nem döglik bele? Több helyen olvastam,hogy 20% nem éli túl:(

Úgy hozzánk nőtt a két kis szőrgolyó


2010. okt. 28. 17:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Reggel óta külön vannak,de a nagy menne folyamatosan a kicsihez
2010. okt. 28. 17:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Két fiú összezárva nem ritkán lesz homokos. Már legalábbis rágcsálóknál és ilyen kisállatoknál. :D ne aggódj, a kicsi még nem lesz anya akkor sem, ha lány, ha fiú, meg pláne sehogy XD De ilyen korban még nem fogan meg semmi, szal mintha egy 8évest erőszakolnának meg. Ha mégis külön neműek, tedd őket külön, jobb, mint ha kiherélteted.
2010. okt. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

állatorvossal telefonon beszéltem,ő mondta h 30-40 napos kortól lehet vemhes a nőstény...


ivartalanitani meg muszáj ha nem egyneműek,nem akarom őket külön tartani

2010. okt. 28. 17:22
 4/6 anonim ***** válasza:
elsőnek lehet vemhes pár hetesen mert 4 hetesen lesznek ivaréretek
2010. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon is lehet vemhes! Az én kislányom 6 hetesen már belül hordozta a kicsinyeit. Igaz, hogy ő a szaporítónál lett az. A fiút 600 grammot elérve lehet ivartalanítani. Fogjál ehhez egy nagyon jó dokit, aki ért hozzá és nem lesz semmi baj!
2010. okt. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

voltunk délután állatorvosnál

a nőstény ha vemhes,akkor csak császározással tud majd "szülni",olyan pici

jövöhéten lesz ivartalanitva a hím,remélhetőleg nem lesz baja,környék egyik legjobb dokijához vittem

2010. okt. 29. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!