Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meg fogja szokni a malackám a...

Meg fogja szokni a malackám a pórázt? Léci olyan válaszoljon akinek van malackája és a malackájának is van póráza!

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
2 hét alatt megszokja én is szinte minden nap szoktam vinni sétáltatni! :)
2011. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Két órája is feltetted ezt a kérdést. Értsd meg már végre, hogy a malackát nem sétáltatjuk pórázon! Tudok olyan erőszakos gazdáról, aki addig kísérletezett vele, míg gerincsérülést kapott az állat a nagy rángatózástól. Nem szereti, nem bírja, bajt okozhatsz!
2011. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fontos hogy csak akkor vidd a malackádat sétálni hamár szobatiszta!
2011. júl. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az én malacomnak is van póráza de ritkán teszem fel rá mert nem is szereti, meg ki is bújk belőle.

szerintem ha ki akarod vinni, akkor vagy legyél ott mellette, vagy keríts el egy kis részt de akkor is vigyázz rá.

2011. júl. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hordozóval vidd a szabadba,ne pórázzal,mert akkor még egyszerűbb lesz egy kutyának elkapni,és akár meg is eheti!!!!(és akár egy macska is okozhat gondot,vagy más efféle húsevő állat!)
2011. júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!