Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitől fogyhat le a hörim?

Mitől fogyhat le a hörim?

Figyelt kérdés
Hasznos tanács kéne!
2010. nov. 4. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2010. nov. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Savfürdőtől.
2010. nov. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Második!Nem azt kérdezte a kedves válaszoló,hogy te mivel fürdes!!!Mert az kit térdekel?


Kedves Válaszoló!Az én Hörim is duci,kb. 10 hónapos lehet.Megpróbálom nála bevezetni mások tanácsára hogy nagyon kevés magot adok neki,és többet veszem ki futkározni,több zöldséget kap.Állítólag ezzel látványos fogyást lehet elérni.Próbáld ki Te is!


Szia!

2010. nov. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3.!Az enyém is 10 hónapos!
2010. nov. 4. 10:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 8 hónapos és az enyém is dagi. :) Pedig nem adok sok magot neki, nem is szoktam neki addig adni, amíg meg nem eszi, ami a tányérján van! Szóval van úgy, hogy 1 hétig nem adok neki és még mindig ott van a tányérján, pedig nincs olyan sok! Gyümölcsöt és zöldséget sokat szokott kapni és elég változatosan! Nem értem, hogy akkor miért ilyen duci. Pedig még le is szoktam tenni szaladgálni a földre majdnem minden nap, és van mókuskereke is. Épp most tervezem, hogy egy nagyobb ketrecet veszek neki. A mostani emeletes és a hossza 40 cm. Most egy kb. 60 cm hosszúságút fogok neki venni és csőrendszerrel felszereltet.
2010. nov. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg kell tőle vonni a gyümölcsöt (tele van cukorral), a tápot, és a zöldséget is. PÁr napig kapjon csak jó minőségű szénát és mozogjon sokat. (ALagutak, kerék, egyebek...)
2010. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!