Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi idős törpehörit érdemes...

Mennyi idős törpehörit érdemes megvenni kereskedésből?

Figyelt kérdés

ehát h mikor van az, h nem is öreg ahhoz h megvedd? Van olyan h az eladó fiatalabbnak mondja?

És még annyit, h kinéztem egy ketrecet 3500-ért a kereskedésben, 40/50cm-25cm körül lehet, de lehet picit kisebb, van egy emelete, kihúzható tálcás (vagy nem tudom h hívják.:)) szerintetek ez megfelelő neki? csak még azon is aggódok, h a háza is meg a mókuskerék is műanyag? szétrágja?:/

Előre is kiöszönöm! :)


2010. nov. 12. 13:41
 1/8 anonim válasza:

Szerintem olyan 2-3 hónaposat. Azért praktikus, mert akkor még magadhoz tudod szoktatni. Mi 4 hónaposan vettük és simogatható, kézben tartható, nem fut el előlünk stb.

Amúgy sok szerencsét a höri választáshoz! ;)

2010. nov. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm! remélem jó választás lesz:)

És a ketrecről mi a véleményed?:) a mérete sajnos nem pontos..:/

2010. nov. 12. 14:39
 3/8 anonim ***** válasza:
hát nekem akváriumba van, de van egy műanyag csöve, de azt rágja csak a széleit, bejáratait. De nem rágja használhatatlanná.:) sztem nem lehet rossz ketrec.
2010. nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet ilyen fogkoptatót venni szóval ha azt is berakod lehet egyáltalán nem rágja. előző voltam.:D
2010. nov. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm! és méretre jó?

Meg néztem, h nincs-e vízszintes drótozása, h tudjon majd mászkálni, de nem volt, annyi, h mivel emeletes, a lépcső ilyen frótos vmi, ami olyan mint a ketrec oldala, tehát úgy néz ki, csak keskeny, és vízszintes. Mármint értitek.:)

2010. nov. 13. 17:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van a közelben akkor inkább tenyésztőtől vedd, mert akkor egészségeset és garantáltan fiatalt kapsz, nem olyan drága, és kézhez szoktatott. Azért egy nagy ketrec sosem árt, legalább jól érzi majd magát benne.
2010. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én egy hónaposan választottam,ott rohangált a kis tesói közt és olyan édesek voltak *.* először még félt.az első héten beszélgetni kell vele.aztán már simogatni,utána meg kézbe venni.ne vegyél magas ketrecet,mert ha nagyon magas és felmászik leeshet és az egyik b.nőmnek a hörijének el is tört a gerince.inkább legyen szélesebb,de nem kell túl nagy,hogyha veszel neki egy kis gömböt,amibe tud szaladgálni a szobában.nekem már több mint 4 hónapja nagyon boldog és wááá :D
2010. nov. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

sajnos a közelben nem tudok tenyésztőt, pedig eredetileg én is úgy szerettem vna, de neten se találtam....szóval marad a kereskedés.:/

Köszönöm a válaszokat, és sok boldogságot a hörivel^^ éljen sokáig! :)

2010. nov. 15. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!