Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nővéremel kapunk tengerit....

Nővéremel kapunk tengerit. Folytatás lent. Nem baj hogy sok kérdést tettem fel? Bocsi de senki se tud segíteni.

Figyelt kérdés

Mekkora ketrec kell? Nővérem olvasta valahol h 2 tengerinek(mert 2 lesz) 1 m hosszú és fél m szélesnek kell lennie. EZ igaz?ugye nem? mert akkorát kizárt hogy kapunk. és

hogy rendezzük be a ketrecet? mit kel egyáltalán alájuk rakni? egyneműeket akarunk az igaz hogy a 2 fiú az agresszívek egymással?akkor legyen 2 lány? és legyen köztük korkülönbség vagy nem kel? köszönöm♥


2010. nov. 14. 12:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
kukoricát ketrecbe?
2010. nov. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%

senki se tud segíteni?

[link]

2010. nov. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

forgácsot tegyetek alá... lehet ekkora ketrecet kapni...

legyen önitató és mindennap friss széna... és egy hamutálnyi magvak...legyen buvóhely .. .:D

2010. nov. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
53%
Nekem épp ugyanaz jutott eszembe,mint az elsőnek. A tengeri kedves kérdező a kukorica másik neve.
2010. nov. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
53%
Én is kukoricára gondoltam :D Szóval tengerimalac!
2010. nov. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
53%
Istenem. Most vagy velem van a baj vagy Veled. Most fogsz kapni egy állatot (vagyis kettőt). Még soha nem tartottál. Egy állat felelősség. Nem az az első, hogy utána olvasok a tartásának??? Könyörgöm, hát nem jut eszedbe használni a google-t?? Én rengeteg állatot tartottam már a legtöbb csak úgy spontán, volt hogy egyáltalán nem is számítottam az érkezésére, de befogadtam mert nem tudott máshova menni. De rögtön az az első, hogy utána olvasok hogy jó neki, mit eszik és mennyit, milyen környezetet alakítsak ki, mik a szokásai. Nem igaz, hogy ez Neked nem jut eszedbe. Amit meg alapból szerettem volna tartani, alaposan utána olvastam az igényeinek. És igen 100x50x50-es ketrec kell minimum két tengerimalacnak. Legyen benne ház, itató, esetleg kistányér a kajának.
2010. nov. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szerintem egy ekkora ketrec is bőven elég nekik, mint az első ,nekem is akkorában van a törpenyulam , kényelmesen megfér benne, bár nem sokat van ott mert mindig kiengedjük a házba.

Ha kiengeditek ti is a malackákat(napi 2-3óraminimum) akkor nekik is bőven elég lesz ekkora ketrec:)

2010. nov. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%

[link]

Ez nagyon hasznos oldal,mindent leírnak,amit tudni kell róluk.De te is megtaláltad volna,ha veszed azt a hatalmas fáradtságot,és használod a Google-t.

Egyébként pedig az állattartás felelősséggel jár,először utána kéne nézni,hogy hogyan kell tartani őket,és utána eldönteni,hogy vesztek e tengerimalacot vagy sem.

2010. nov. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hát akkor inkább ne kapjatok, mivel télleg 1 méter hosszú és fél méter széles ketrecben kell lenniük. Szóval ha jót akarsz a malacnak, hagyd a boltban egy olyannak meg, aki egy 100x50-cm-es ketrecbe, jobb helyre elviszi......-.-
2010. nov. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

nem értelek titeket . . . -.-"

Tudtommal a www.gyakorikerdesek.hu-t azért találták ki,hogy,ha valaki valamit kérdez azt válaszolják meg az emberek. Ha nem tudjátok normálisan megválaszolni akkor egyáltalán minek írtok? :S Nem mindenki olyan "ügyes",mint ti vagytok... Neten általánosságban írnak le mindent,én is inkább a személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi...

2 kislányt tarts egyben,a fiúk védik a saját territóriumukat,ezért általában mindig harc szokott lenni.A ketrecre ez igaz amit írtál,de,ha szólsz valami ügyes kezű rokonnak vagy barátnak,csinálhat/tok egy szuper ketrecet,és sokkal olcsóbban jöttök ki belőle. Legyen benne ház,itató,etető,szénatartó.Almot rakj alájuk,ezt boltban betudod szerezni,bár faforgácsot is tudsz összeszedni valami asztalostól,ha megkéred biztos fog adni. DE!Szitáld le mindenképpen,ha nem boltit veszel,mert nagyon poros,és ez káros!

2010. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!