Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nővéremel kapunk tengerit....

Nővéremel kapunk tengerit. Folytatás lent. Nem baj hogy sok kérdést tettem fel? Bocsi de senki se tud segíteni.

Figyelt kérdés

Mekkora ketrec kell? Nővérem olvasta valahol h 2 tengerinek(mert 2 lesz) 1 m hosszú és fél m szélesnek kell lennie. EZ igaz?ugye nem? mert akkorát kizárt hogy kapunk. és

hogy rendezzük be a ketrecet? mit kel egyáltalán alájuk rakni? egyneműeket akarunk az igaz hogy a 2 fiú az agresszívek egymással?akkor legyen 2 lány? és legyen köztük korkülönbség vagy nem kel? köszönöm♥


2010. nov. 14. 12:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
előző vagyok. :D mellesleg nekem van eladó ketrecem,kicsivel nagyobb,mint amit leírtál,tök jó áron és nagyon jól néz ki! :D Ha érdekel akkor dobj egy mailt és a többit megbeszéljük! :) :D
2010. nov. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes válaszadóiknak főleg az utolsónak:D NA szóval szerinted nem nézek utánba neten? De te nem jártál iskolába? Vagy csak ennyire kocka vagy?-.-" Először is a neten legtöbb oldal nem megbízható!!! Mellesleg mindnehol mást írnak pont ezért. ÉSD mielöttt mindneki megrohamozna hogy de a wikipédia jó... Oda is mindneki azt ír amit akar.Mulktor is törihez nyomtattam ki wikipédiáról!!! És 1500 valamennyik helyet 1700 meg 1800 ba voltak olyan híres események amiket midnenkinek tudni kéne h 1500 vmennyi.-.-
2010. nov. 16. 07:19
 13/22 A kérdező kommentje:

Ja és a kukoricásoknak:


A Tengeri az nem scsak a kukorica másik neve.

A Tengeri a tengerimalac rövidítése és nekem azért elégéé logikus hogy Állatok > Kisemlősök nem a kukoricára gondol vki de héát ti tudjátok-.-"

2010. nov. 16. 07:21
 14/22 anonim ***** válasza:
:) Miért ne járnék suliba?? :O :D válaszoltam a mailre ;) :D
2010. nov. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
utsóó ksözi d enem neked írtam azokat hanme az öszes töbinek:D
2010. nov. 16. 15:15
 16/22 anonim ***** válasza:

a neten a legtöbb oldal nem megbízható? Uramatyám! biztos vagyok benne, hogy sok ember szórakozik azzal, hogy felépít egy átlátható honlapot a tengerimalacokról hamis infókkal, és jó sok időt (és nem egy esetben pénzt) beleöl. hogy tőled idézzek: -.-"

a wiki meg tényleg sz@r, de van ezer más oldal rajta kívül. linkelj már nekem 2 oldalt ahol mást írnak egy fontos dologról a tengerikkel kapcsolatban :DD

a tengeri=kukorica válaszadó meg viccelt, elég ciki hogy nem esett le

2010. nov. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

A ketreces vagyok :D

Szerintem is vannak olyan oldalak,amik nem a valós dolgokat írják le. . . persze van nagyon sok olyan is,ahol az igazat írják... nem kell rögtön lehurrogni a másikat (kérdezőt)

A kérdésre kellene választ adni,nem kötegedni. -.-"

Ennyit szerettem volna hozzáfázni...

Kérdező: várom válaszodat a mailre. :)

2010. nov. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
NAh jó-.- SZánalmas ami itt van-.- Neked van egyáltalán olyanod h agy?-.-" Vagy van csak nem használod. Nagyon nagyon gáz vagy...Néztél már magadra?! És én is tom h viceltek de elég khmm vicc volt. NA m1 is(: És Fejből tudok felsorolni húsz oldalt. Ja és elárulom neked hogy nem feltétlen rendes oldalakra gondoltam... Ott vannak a gportálos,lapunkos,mlapos oldalak. ÉS ki a fene mondta neked hogy azt írtam h DIREKT raknak fel rosz infókat. Ennyit érsz(: Utolsó válazsoló neked kösz mindnet de örülnék ha modnnaál egy nevet h ne mindig utolsó válaszolózzak:D ÉS válaszolok az e-mailra amint tudok de meg kel bezsélnem anyuékkal(: Üdv.
2010. nov. 17. 14:58
 19/22 anonim ***** válasza:

:D Mailem végén van a nevem,de elmondom itt is. :P

Nyugodtan Lehet szólitani : Pateynak,Petinek vagy Raffainak is ;)

2010. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
és amm is.. tapasztalatokra vok kíváncsi..amm megvannak a tengerik... 2 fiúú.. Nővérem barátnőjétől kaptuk.. nekik sajnos már idejük erejük és helyük sincs rájuk.. 1m X 0,5m-s ketrec.. 2 teli óriási zacskó forgács(bőven elég párévig) szárazétel,itató,hááz és mindezt 5endkívül olcsón (3000FT) szal.úgyérzem megéri:D és találtam megbízhatóü odlalokaat természetesen de én a ti tapasztalaitokra lennék kíváncsi... pl.: muszály nekik szénaa?:S mert előzö gazda tudtommal nem adott és jól megvannak...
2011. febr. 1. 08:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!