Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit adjak karácsonyra a...

Mit adjak karácsonyra a törpehörimnek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 11:16
 1/9 anonim válasza:
53%

mogyorót bakker vagy mittomén!!!! az állatok nem adnak az ilyesmire...


istenem hogy tud valaki ilyen hülyeséget kitalálni, már bocsánat...

2010. nov. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk télleg hülyeség, mert az állatok nem tudják hogy most karácsony van. DE kedveskedhetsz neki mondjuk olyannal, hogy vastagabb almot teszel alá, mint máskor, vagy vehetsz neki ilyen mézzel összetapasztott magokból álló rudacskát. Nem egészséges, mivel hizlal, és nem jó ha kövér egy törphöri, de ennek örülni fog... :)
2010. nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem is törpehörim van és én karácsonyra hörcsög paplant adok neki amit be kell dugni a házába és akkor melegen tartja , meg amijet én szoktam venni neki az olyan hogy ilyen kis magdarabkák vannak benne é azt tudja csócsálni!!
2010. nov. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
háát...én egy nagyobb ketrecet adok neki,ami kétemeletes,meg valami nagyoon fincsii kaját,vagy vehetsz nei új "bútort" :D vagyis valami új kisházat,kereket,vagy valami,csak a lényeg hogy boldog legyen *.*
2010. nov. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

xD enyém már elhízott!=S

Nem tudtok valami jó höri-fogyit?:D

2010. dec. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
szerintem nem hülye kérdés. a barátnőm kutyája télapóra kapott egy kis mikulás csokit. :) szerintem vegyél neki új itatót,vagy olyan mókuskereket....meg ilyeneket. :D
2010. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
aki írta höri fogyit,annak írom h adj neki mindig friss zöldséget de főleg uborkát mert abba nincs kalória.deh am nem aggódj,mert télen növeszik a hájaikat,szval leadja majd,csak ne éheztesd :O
2010. dec. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

édes istenem...

adj neki szifiliszt

2010. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

répatrortát:D

amugy láttam ujságba vmi magokbol osszerakott házikót

2010. dec. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!