Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha aranyhörim lesz mindennap...

Ha aranyhörim lesz mindennap játszak vele?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, minden nap foglalkozni kell vele, akar tobbszor is.

Persze ha nincs idod, az se olyan nagy baj, ha el tudja foglalni magat.

De gondolj bele milyen lenne, ha bezarnanak egy ketrecbe, es egesz nap csak ehetnel meg aludnal. Te nem utalnad?

2009. jan. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja! De nem úgy értem,csak hogy szeret a höri játszani?
2009. jan. 15. 05:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szeret! :) Az enyém pl. fut a kezem után, ha húzom előle az alomban, vagy olyat játszunk, hogy az egyik tenyeremből átmászik a másikba, amit alacsonyabban tartok, majd újra át, így lépcsőzve lefelé. Ettől egészen lázba jön. :) Vagy rajtam szaladgál. :)
2009. jan. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs teóm és sokat vagyok egyedül itthon,a kutyám ha bejön akkor csak rá kell vigyázni h ne csináljon semmit így egyedül vagy a höriimel a szobámba.ezért mondjuk nekik mondom fel a verset vagy amit anulni kellett a suliba én is tanultam én is beszéltem vlakikell és a hörik is tudják h szeretem és beszélek velük és okosabbak lesznek a hörik xD,egyépként nagyon kis játékos állatok.
2009. márc. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

az én első tengerimalacom a rottweileremen "lovagolt" XD.


Most hörim van és úgy vettem észre, hogy a patkányokon kívűl az összes rágcsáló faj játékos

2009. nov. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!