Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Háziállatnak kisegeret szeretn...

Háziállatnak kisegeret szeretnék, de van egy kismacskánk otthon. Vajon megenné a cica az egeret? Az megakadályozná ha akváriumon tető van?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Tartsd valami ehhez hasonlóba és akkor biztosan nem fogja bántani!

2010. dec. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gfero ***** válasza:
tegyél rá valami nehezet és akkor nem fér hozzá a macska.de a legjobb ha veszel neki egy ketrecet .már 6000ft .ért veszel egyet
2010. dec. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem voltak egereim minenféle színben(panda,fehér,fekete,ezüst,sárga...). Ketrecben nem tartanám, mert kifér a rácsok között (ha kiakassza a vállát akkor átfér egy ceruza vastagságú résen) és a macska is be tud nyúkálni, megsértheti a karmával. Inkább ráccsal lefedett akváriumban.

Ja, és egerek társas lények nem szabad egyedűl tartan mert debressziós lessz, inkább két nöstényt tarts együtt (két hím verekedhet) Párban hihetet eltudnak szaporodni (tapasztalat:D ) 2egérből nemsokára 25-en lettek.

És számíts az igen erőteljes szagra is, ami jellemző az egerekre.

2010. dec. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én is több egérre gondoltam. :)

2010. dec. 5. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!