Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy törpehörcsögben gondolkozo...

Egy törpehörcsögben gondolkozom. Kb. mennyi lenne neki egy felszerelés?

Figyelt kérdés
Nem vet fel a pénz, ezért tényleg csak a legszükségesebbeket, néhány dolgot én is tudok neki barkácsolni. Illetve, hogy mekkora terrárium lenne megfelelő egy darabnak?
2010. dec. 19. 10:53
 1/7 anonim válasza:
egy akvárium 2000-3000 ft között ingadozik.egy kis-ház max. 1000 forint (de nem biztos,mert nekem nincs kis házam,ill. a hörcsögeimnek) ,egy mókuskerék 300-500 ft. önitató is ennyi lehet,bár nekem kis tál van.Kb. ennyi.
2010. dec. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ja bocsi nem írtam hogy annyira nagyon barkácsolni nem tudsz neki.
2010. dec. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

A barkácsolást úgy értettem, hogy házilag dobok össze nekik mittudomén, vécégurigából (bár, nem tudom, hogy beleférnek-e), vagy hátha találok itthon valami megfelelőt. (Falun élünk, kertes házban, kincseket lehet találni néha :D)

2010. dec. 19. 14:01
 4/7 anonim ***** válasza:

wc papírguriga jó neki, de kis házat, mászókát építhetsz neki fa lécekből is. A bolti se különb.


A hörit rakhatod akváriumba

(vagy egy nagy műanyag dobozba, haveromnak pl úgy van).

2010. dec. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, valahogy én is így képzeltem a barkácsolást :)

Köszönöm a válaszod :)

2010. dec. 19. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Én fakérgekből gyártottam házat és mászókát.:)
2010. dec. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D
2010. dec. 20. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!