Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen felszerelés kell egy...

Milyen felszerelés kell egy patkánynak?

Figyelt kérdés

Ilyen ketrecre gondoltam: [link]

Ebbe mit kell még tennem neki?


2010. ápr. 5. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem vagyok egy szakember,de szerintem kell:

-Mókuskerék

-Etető és itató

-És egy kis kuckó!

2010. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy házat mindenképp, amiben el tud bújni. Etetőtál, itató. De én inkább akkor már a kettővel alatta lévőt venném meg, árban csak egy ezressel drágább, de nekem szimpatikusabb, mert az emeletek nem rácsozottak. Szerintem nem túl jó a rácsozott emelet. Ha nagyobb ketrecet vennél, akkor abba lehetne még beletenni bújócsövet, illetve függőágyat is, sok patkány szereti. De ha ezeket beleteszed ebbe a méretű ketrecben, akkor túlzsúfolt lesz, szóval maximum egy ház ami belefér, meg talán egy függőágy.
2010. ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mekkora egy átlagos patkány? Kb. mint egy tengerimalac? Vagy kisebb? nagyobb? Kissé tudatlan vagyok még de szeretnék egyet.
2010. ápr. 5. 21:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mókuskereket semmi esetre se vegyél neki, mert beleakad a farka és annak nem lesz jó vége...

Amiket a második válaszadó írt, az tökéletes :)


L, 19 + 2 patkánybaba

2010. ápr. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kb. lány:20-24 cm. fiú:24-28 cm.

a fark hossz: lány. 18-20 cm. fiú:19-23 cm

2010. ápr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ne vegyél neki múkuskereket!

előszöris egy naagy ketrec kel neki

jó ha ketrecet veszel mert szeretnek a rácson mászkálni

és jobban szellőzik mint a terrárium.

am...itató kell neki pár játék egy kisebb hely ahová elbúgyhat de vigyázz h ne gumiből legyen hanem fából és sehová se tudjon beszorulni (pl kuckó kis ablaka stb.)

ÉS NE EGYET VEGYÉL mert társas lények ne tegyél vele rosszat mert ha sokatis foglalokozol vele neki az nem ugyanaz legalább 2-t vegyél mindenképp.

az enyémek fél évesek és és nem túl nagyok de nagyon durva h mekkora farkuk vagy xD :)

mikor megveszed ne akard kivenni rögtgön hanem vár pár napot míg megszokja új környezetét aztén etesd a kezedből és innentől már relatív h mikor tudod kivenni (bár tudom ez nem volt kérdés demivel mondtad gondoltam elmondom) nekem volt olyan patim aki csak 3 hónao után jött ki magától de olyan is amelyik 1 hét után (az utóbbit nem kereskedésből hanem tenyésztőtől vettem)

eteteő felesleges beszórod az amlomba a kaját és kész.

úgyis kiburítják a tálkát.vegyél nekik jutalomfalatokat állatkersekedésekből és ne adj nekik semmilyen k-betűvel kezdődő zöldséget,gyümölcsöt(karfiol,karalábé,káposzta stb.) illyetve csokit, és édességet sem. Csak BIO cuccoakt.és minen nap friss gyümölcs zöldség.hetente takaírtani de ha nagyon büdik akkor gyakrabban

kb ennyi a lényeg (NAGY KETREC !2! PATI)

ha késöbb lesznek gondok így erre a címre: bluelili@citromail.hu ;)

2010. ápr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
patkányfogó meg patkányméreg
2010. ápr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!