Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy hagy legyen törpe- nyulam?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, mostantól. :) Már régóta vágyom egyre, de most van 12ezer forintom, meg még van is... Megbirnám magamnak venni, meg minden, csak ők nem engedik, indokuk nincs, csak annyi h rumli van a szobámba. De, szerintem egy kisállat csak ösztönzőleg hatna rám, és időrendileg is befolyásolna, ami jó, mert megtanulom ilyen szinten az életet!
2011. jan. 6. 13:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem sem engedik meg pedig van egy tengerimalacom egy nyúl ketrecben és szerintem simán oda férne meg nagyjából ugyanazt eszik!

Szerintem igazságtalanok a szüleink!Lehet hogy nagy felelősség de nekem van kutyám is meg cicám is és még nem haltak meg. XD

2011. jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kedves 15:01!

Mielőtt beraknád a nyulat a malacka mellé olvass egy kicsit utána, és meglátod, hogy NEM SZABAD EGY HELYEN TARTANI ŐKET!

2011. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
képzeld már megkaptam a nyuszit és megvannak együtt úgy hogy simán lehet!!!!
2011. jan. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
keress helyet a ketrecnek, tisztítsd meg ezt a részt. akkor a szüleid látják mennyire szernéd. ezután ne nagyon erőltesd. aztán vegyél neki cuccokat(mármint a nyúlnak) és szemeld ki az állatot onnan már nincs visszaút.aztán közölj vele mindent egyszerre. szerintem azt fogja mondani fontolóra veszi(kivétel ha nagyon goncsi)akkor már nyert ügyed lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. jan. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Áh.. engem anyámék kivágnának a házból a nyuszival együtt. Már úgymond- letettem róla, és inkább veszek 1 nadrágot meg pár könyvet.
2011. jan. 12. 14:05
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem jól tetted, hogy nem erőlteted. Nekem apukám volt ilyen, hogy semilyen állatot nem engedett, csak kutya-macska, az is 1-1, házőrzőnek, és egérfogónak. Miután meghalt hoztam két hörit, amiből 7 lett, és most hoztam egy törpenyuszit is. De ezt én már 20 éves fejjel. Ennyi idő után azt mondom, igaza volt apumnak. Akkor nem tudtam volna gondoskodni róluk, hamar rájuk untam volna. Most, idősebb fejjel felelősségteljesen tudok dönteni, gondolkodom cselekvés előtt, és gondolkodás nélkül viszem orvoshoz, ha szükséges. Mivel az árvából tudom fedezni az ellátást, így anyum a költségekbe nem száll be, csak amikor nem vagyok otthon, akkor gondozza őket.


Szóval az én tanácsom, hogy idősebbként térj vissza rá, akkor vegyél vagy fogadj örökbe egy nyuszit, vagy bármilyen kisállatot. Hidd el, régebben én is dühös voltam apumra, hogy nem engedte, de mostmár megértem miért nem, és hálás vagyok neki.

2011. jan. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ja, hozzáteszem, mielőtt bárki rosszat gondolna, a 2 höriből sem úgy lett hét, hogy szaporodtak, hanem befogadtam az én két hörimhez, de senki nem szaporodott. Mostmár ismét csak kettő van, mert 1 év alatt elvesztettem 5 hörimet daganatban.
2011. jan. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!