Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit eszik a hörcsög? Kutya...

Mit eszik a hörcsög? Kutya konzervet v. macska konzervet ehet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 19:29
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Bírom az ilyen embereket, feltesznek egy kérdést pedig megvan a kialakult véleményük és úgyis azt fogják csinálni. Bárki bármit mondhat, úgysem lehet meggyőzni csak a magáét szajkózza. Minek tetted fel ezt a kérdést, talán megerősítést vársz, hogy "jól van Pistike, jól csinálod"?

Tudod mit, ha te eldöntötted hogy kutyakajával eteted a hörcsögöt akkor etesd azzal, mit bánom én.

Csak aztán két hét múlva meg teszed fel a következő kérdést, hogy mi baja van a hörcsögömnek?

2011. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

normális választ!!!


az ilyen bunkók mint te utolsó mennyenek máshova bunkózni!!!

2011. jan. 28. 16:30
 33/38 anonim ***** válasza:
Te bunkózol le engem? Az eszem megáll. Még írni sem tudsz. Csak az igazat írtam, hiába nem tetszik. Már válaszoltak többen is a kérdésedre elég kimerítően, nem tudom mit nem lehet ezen megérteni.
2011. jan. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
miért ne tudnék írni.te lehet hogy nem tudsz....
2011. jan. 28. 17:31
 35/38 anonim ***** válasza:
Én mit írtam rosszul? Míg te a "mennyenek máshová" gyöngyszemeddel tündökölhetsz. Gratulálok.
2011. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
81%

Jééézusom-.-"

Kutyakonzervet?!

Te normális vagy?

A hörcsög egyáltalán nem mindenevő,de komolyan azt gondoltad,hogy majd kutyakajával etetsz egy hörcsögöt,ráadásul nem is itatod?!-_-

Hát gyönyörű.

Minek neked a hörcsög,ha 33 olyan válasz után,h "Ne adj neki ilyet!",még hajtod a magadét,hogy azt lehet neki!?

Szerintem minél hamarabb fószerold el onnan azt a szerencsétlen állatot mert ez állatkínzás a maga módján.

Ha hörcsögöd van,akkor hörcsögkaja kell neki nem méreg-.-"

Vegyél kutyát,ha csak kutyakonzerved van -_-

2011. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Na siker meg itta a vizet.
2011. febr. 14. 19:38
 38/38 anonim ***** válasza:
Figyu, hogyha az állatkereskedésbe bemész és megkérdezed hogy milyen hörcsögkaja van választékban, biztos nem azt mondják:Milyet szeretne. magvat , vagy konzervet 10% marhahússal. Szóval a te bajod lesz ha meghal az a szerencsétlen hörcsög. Amúgymeg megint egy hónapot ültél a hörcsög mellett, hogy végre észrevedd hogy iszik a hörcsögöd????
2011. aug. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!