Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Görénytartók! Etetés?

Görénytartók! Etetés?

Figyelt kérdés

Milyen időközönként adtok a görényeteknek enni? Tudom, hogy elméletileg mindig kéne, hogy legyen előtte hami, mert gyorsan emészt, de az én kis görim mindent felzabál, amit lát.. Aggódok is érte rendesen, ha meg nem adok neki enni, vagy nem annyit, amikor legközeleb kap, akkor úgy habzsol, mindig attól félek, hogy egyszer megfullad, úgy zabál. Van valakinek hasonló gondja?

A görim kb 3 éves fiú, nincs ivartalanítva.. Riga X'Perf eledellel etetem, néha kap a cicám alutasakos hamijából, emellett nyers husikát, ha főzök, néha sima főttet, ubit, mert azt nagyon szereti, ritkábban, kb havonta 1x-2x más gyümölcsöket, esetleg zöldséget.


2011. jan. 27. 15:43
 1/3 anonim válasza:

szia. sztem 2 szer elég naponta. bár ez a görény méretétől is függ. az enyém pl nem eszi meg az összes kaját ami elötte van. igy egy kg száraz macska eledel 1 honapig jó neki.

Riga X'Perf?,, ez száraz macskakaja?

valahogy sztem oszd el hogy egy hónapra 1- vagy másfél kg kaját kapjon.... az bővel elég lesz. föleg ha főzés közben is kap. akkor bizti jó lesz

2011. jan. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát a mi görényünk olyan, mint egy kismalac..Válogat, de ha nincs más BÁRMIT képes megenni..

Az X'Perf pedig görényeknek készült száraztáp :) Azért köszi a választ!

2011. jan. 29. 14:00
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem van 2görényem amikor kicsik voltak napjában többször kaptak kis adagot. de mostmár hogy felnőttek egynap egyszer kapnak.
2011. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!