Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem tarthatom így a nyúlketrecet?

Nem tarthatom így a nyúlketrecet?

Figyelt kérdés

A szobámban elég hideg van. Van egy konvektor, ahonnan jön a meleg. A konvektor mellett van a nagy asztalom. Az asztal alá tettem a nyúlketrecet, kicsit több, mint fél méterre a konvektortól. Így szerintem pont a legjobb hőmérséklet jut neki, mert nem sül le, de azért szerintem melegebb van kicsit, mint a szobám másik felében.

Ne mondjátok, hogy hány fok kell a nyulaknak, mert tudom :D köszi :):)


2011. jan. 30. 10:17
 1/6 anonim válasza:
Hát így nem tudhatom, hogy mennyire fűtőttél be neki, de ha eléri így az a hely, ahol a ketrec van, azt a hőfokot, amire a nyuszinak szüksége van, akkor jó, és akkor felesleges volt a kérdés is. :)
2011. jan. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a nyulaknak, eléggé vastag a bundája, tehát nem értem hogy miért tetted oda a konvektor közelébe, ha te elviseled a hideget a szobádban, hidd el hogy ő is el fogja,mivel rajta bunda van ami védi a hidegtől...továbbá az se túl jó, hogy oda tetted mert a nyulak nem tudnak izzadni, a fülük segítségével hűtik le magukat...szerintem nyugodtan tedd a másik részre, nem lesz semmilyen baja, gondolom hogy nem mínusz 1 fok van a szobádban...
2011. jan. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó helyen van ott. Én úgy hallottam nem bírják a huzatot, megfázhatnak.
2011. jan. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A huzatot valóban nem bírják, de a hűvöset igen. Ha a szobád másik felében nincs huzatveszély, akkor inkább oda tedd, ne a konvektorhoz.
2011. jan. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne tedd a radiátor közelébe. A radiátortól minél távolabb kell tartani, viszont tényleg fontos, hogy ne érje huzat. Attól nem kell félni, hogy fázni fog, inkább attól, hogy túl melege lesz. Azt nem bírják.

További infókat találsz még itt: [link]

2011. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. jan. 30. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!