Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Éjjel kint tarthatom a nyulama...

Éjjel kint tarthatom a nyulamat szabadon a lakásban?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam hogy csak felügyelettel engedhetem ki, de ha elteszünk minden vezetéket kiengedhetem éjszakára? Reggelre nem szar össze mindent?
2011. jan. 30. 14:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én nem hagyom kint éjszakára, főként azért, mert felugrana mellém és összepisilné az ágyneműt. Szobatiszta, de az ágyneműre gerjed. És tényleg hihetetlen dolgokra képesek a nyulak, sokra nem is számítanál.


Viszont... szeretném a figyelmedbe ajánlani a Noé Rágcsamentő csoportjánál lévő nyuszikat. Mind szocializáltak, egészségesek, és gazdira várnak. Ugyanígy ajánlanám figyelmébe az utolsó előtti válaszolónak, aki írta, hogy szintén gondolkodik nyuszi vásárláson.

2011. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Khm... szemét leszek, és linkelek is offba. Itt vannak a Noésok, láttam az előttem válaszoló is javasolja a Noét :)


Utolsó voltam.


[link]

2011. jan. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én is ajánlottam a Noét :)
2011. jan. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

az én nyuszim egész nap kinnt van, ha elmegyünk pár órára, akkor sem csukom be, éjjel viszont mindenképp, mert nem egyezik a bioritmusunk:D, 4-5 óra fele mindenkit felkelt, alagútat ás az ágy alá, meg hasonló... jobb a békesség, éjjel alvás van, nem rosszalkodás:))) én azt javaslom, éjszakára csukd be.

amúgy az enyém száz százalékosan szobatiszta, sose pisilt sehova, csak a nyusziwc-be, nem rágott még meg semmit... büszke vagyok rá:P

2011. jan. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Az ünnep kedvéért húsvétra kapom,és december óta csak a nyulakról olvasok! TERMÉSZETESEN TENYÉSZETBŐL LESZ!
2011. jan. 30. 21:17
 16/18 anonim ***** válasza:

Csak nyuszis fórumokon ne úgy kezd, hogy húsvétra kaptem egy nyuszit, mert ettől minden vérbeli nyulasnak feláll a szőr a hátán :)

Saját tapasztalatból mondom, mert ugye ismerjük a húsvéti nyuszik sorsát.

Április messze van, adig lesz időd beszerezni mindent.

És csodálatos jószágok,teljesen megváltoztatják az embert

Szívből örülök, hogy ilyen felelősségteljesen gondolkodsz!!

Te írtál mailt nekem a tájékoztatő miatt, vagy a válaszoló, aki kérte?

A spamben találtam rá, de már küldtem

2011. jan. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd kinn éjjelre, bármi baj történhet vele! Napközben nyugodtan kint lehet, az természetes, de ha nem tudsz figyelni rá (mikor alszol), akkor rakd be! Mert ha éjel baja esik, pl. beszorul valahova, nem tudsz rajta segíteni. Ja, és ha bennt van a ketrecbe, lehet hogy ő is alszik. (Legalábbis az én malackám átvette a mi bioritmusunkat, és éjjel aludt, mikor fönn voltunk, ő is fönn volt) ;)
2011. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Egyébként már most is megkaphatnám! Csak az ünnem miatt inkább húsvétra!
2011. jan. 31. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!