Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy törpe...

Mennyibe kerül egy törpe nyuszi és a kellékei?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy a ketrec,az alom az ennivaló,na és maga a jószág.:) Kislányom nagyon szeretne (4 éves). Én is szeretnék,csak az a gond,hogy nem tudom mennyire szobatiszta-e?!Mert kiengednénk a lakásban.

Előre is köszönöm a válaszokat!

25L


2011. febr. 4. 13:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Macskánk az meglett,mint mondtam,nyuszit meg vettünk húsvétra neki,szerencsére nem olyan drágáért sikerült hozzá jutnunk. Ketrecet párom barkácsolt neki,szekrényből,de napközben a lakásban kedvére szaladgál.Még nem teljesen szobatiszta (sajnos),de már próbáljuk rászoktatni,evés után mindig az alomhoz teszem.
2011. ápr. 26. 11:07
 12/13 anonim ***** válasza:

nekem volt nyuszim egy két hét alatt szobatiszta lett visszament a ketrecbe mikor kellett neki

kézszelíd volt pedig sima házinyúl volt szóval nem babusgatták kiskorába

tévézés közben hozzám bújt a kanapén simogathattam

soha nem harapott meg

most megint szeretnék...hát egy jó nagy ketrec használtan szerencsével 5000 től van 10000is de abból már újat is tudsz venni akciósan felszerelve...kaja nem sok havonta

nyuszi ingyentől 10.000 ft ig kb attól függ milyen fajta

2014. febr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Dominika44 válasza:
Hát egy nyuszi a fajtájától függ , a kellékek , pedig attól , hogy honnan veszed. Ha nyuszit akarsz olvass utána , ha kicsit i utána olvasnál tudnád , hogy nyuszit is be kelll taítani , mint a kutyát , nem természettől fogva szobatiszta , de lehete az is.... annyi mindent nem kell tudni a nyuszikról , de egy kis alap tudást szerezned kéne ahhoz , hogy nyulad legyen...
2015. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!