Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a tengerimalacomnak a...

Ha a tengerimalacomnak a ketrece falán van az etető - és ezáltal "állva" eszik - attól nem lehet baja?

Figyelt kérdés
Illetve mi az amit nem ajánlotok, hogy adjak neki? Ti mit nem adtok a kedvenceteknek?(: köszönöm előreis(:
2011. febr. 7. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
mi almát sárgarépát és rengeteg salátát na meg tengeri kucunak való magot.és lent van a tálja a forgácsban szóval szerintem nem tesz neki jót ha fentebb van mert megfulladhat ha magot adsz neki további jó tengerimalackázást
2011. febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
49%
mi uborkát, sárgarépát, a SÁRGARÉPALEVELet nagyon szereti..emellett adunk neki száraz tengerimalac kaját és rétiszénát is. azt olvastam, hogy almafaágat ne adj neki.:D pár gondolom nem fordult meg a fejedben.c(:
2011. febr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm(:

enyém az almát nemeszi meg csak a csumáját:D de legalább ha kiirtok én egy almát nem kell kidobni a csumát(:

2011. febr. 7. 15:53
 4/8 anonim ***** válasza:
hát igen:) télleg am réti szénát is adhatsz azt is imádják az enyémek is első voltam
2011. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kígyóubit, görögdinnyét, almát, répát, paradicsomot,

(NEM ERŐS)paprikát, szénát, ezeket nagyon szeretik és jó is nekik.

de magkeveréket is adj neki ez mellett és akármennyi zöldséget is kap egy azért vizet is adj neki.

ha nem két lábra kell állnia, hogy elérje a kaját csak simán áll akkor nincs baj

/mutass képet a cocáról és a lakhelyéről :)/

2011. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
előző voltam, citrus féléket (citrom, narancs, mandarin stb nem ajánlott) kivit se adj neki szerintem, ezeket énsem adok az enyéimnek
2011. febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
holnap rakok képet
2011. febr. 7. 18:22
 8/8 anonim ***** válasza:
egy hete írtad, hogy raksz fel képet. Hol van?
2011. febr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!