Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az egereim folyton összeveszne...

Az egereim folyton összevesznek a mókuskerékért! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig 1 egerem volt,mert a társa pár héttel ezelőtt elpusztult.Vettem mellé egy új egeret,de folyton összevesznek a mókuskeréken hogy ki tekerje.De máson nem,csak ezen.

Esetleg vegyek 2 kekeret?:D


2011. febr. 7. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy bölcs kompromisszum lenne :))
2011. febr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
filmezd le és rakd fel youtubera. "Hamster Fight" néven.
2011. febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vagy tedd őket külön.
2011. febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer láttam olcsón direkt széles mókuskereket, egyből meg is vettem, hogy többen is beférjenek egyszerre, ne legyen belőle gond. Ha nem okoz gondot, vegyél egy másik kereket, esetleg "fejleszd" a ketrecet/terráriumot egyéb mászókával, függőággyal stb.

Amúgy nálam amikor csak szimpla kerék volt bent, egyszerűen úgy osztoztak, hogy az egyik futott benne, a másik meg a farkára állva hajtotta kívülről... :D

2011. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam szerencsére elférnek ketten egymás mellett, de van, hogy felváltva tekerik. Nézz nagyobb mókuskereket, vagy tegyél be egy másikat is mellé. vagy várj egy kicsit, hátha majd beosztják egymás között.
2011. febr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vigyázz rájuk, ha nem a testévérével lakik, megölheti. :S Csomó egerünk volt, csak a tesójukat nem ölték meg eddig... Különben mieink sokszor csinálták nagyobb kerékben, hogy az egyik futott, a másik meg csak kapaszkodott és pörgött benne. :D
2011. febr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!