Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudnék házilag önitatót...

Hogyan tudnék házilag önitatót csinálni? (többi lent! )

Figyelt kérdés
nyulaimnak kellene mert mindig kifogyik a vizük. és egynap 5-6szor ujra kell tölteni a vizesedényüket. mert mindig kiisszák. olyanra gondoltam hogy valami üdítősflakonból nemlehetne nekik önitatót csinálni? ugyhallottam hogy lehet valahogy abból is. ha valaki tud ötletet megköszönném ha leirná részletesen vagy belinkelne valami oldalt ahol levan irva. köszi a válaszokat előre is!!
2011. febr. 17. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

boltban tudsz venni többliteres önitatót is...


[link]

2011. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Régen rengeteg nyulunk volt.Apukám itthon saját maga oldotta meg az önitatós dolgot.A ketrecre egy dróttal ráerősített egy műanyag palackot szájjal lefelé és az itató egy sima nagyobb konzerves doboz volt.A flakon szája a konzerves doboz pereme alá ért egy kicsivel.És kész is az önitató:)
2011. febr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor lányegében az olyan volt vagyis úgy működött mint a csirkéknél amikor fogyik ugy tölti újra magát?? igaz??
2011. febr. 17. 21:37
 4/5 A kérdező kommentje:
am első!! tudom hogy boltban is lehet kapni önitatót csak kb 1000ft körül vannak és azabaj hogy nekem kellen vagy 20db mert sok nyulunk van és az már elég sokba lenne
2011. febr. 17. 21:38
 5/5 anonim válasza:
Ahogy fogy úgy tölti magát,igen.
2011. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!