Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tanítsam a patkányomat?

Hogyan tanítsam a patkányomat?

Figyelt kérdés

2-3 napja fogadtunk örökbe 3 db 4 hetes kis Dumbo patkányt de nem tudom őket tanítani mert nem nagyon érdekli őket a kaja.

Egész nap nem csinálnak semmit csak alszanak.

Vagy még túl kicsik hozzá? mert én úgy gondoltam hogy ha előbb kezdem tanítani kis korában akkor könnyebben tanul. Vagy nem ?


2011. febr. 25. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
hihi. :] patkányt tanítani erről még nem is hallottam. :]
2011. febr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Még nagyon kicsik, és nagyon új nekik minden, adj nekik egy kis időt, míg megszokják az új helyüket és téged. Mire akarod őket tanítani? Ha majd kaphatóak lesznek rá, akkor pl. klikkerrel nagyon jól lehet őket tanítani.

Egyébként, ugye mindegyik kicsi ugyanolyan nemű?

2011. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hát ilyen akadálypályát csináltam neki és arra prólálom tanítani hogy végig mennyen rajta...

de am mire jó az a clicker?? mert ahogy néztem csak egy ilyen kannaó hangot ad ki nem ??

2011. febr. 25. 17:38
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocs menjen xD
2011. febr. 25. 17:39
 5/10 anonim ***** válasza:

A klikkerről magyarul itt olvashatsz: www.klikker.hu

Ha a youtube-on pedig rákeresel arra, hogy "rat clicker", nagyon sok érdekes videóból meríthetsz tippeket. :)

2011. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első ezzel csak a saját tájékozatlanságodat árulod el.

A patkány az egyik legintelligensebb állat melyet sok laboratóriumban használtak már az állatok tanulásának vizsgálatára. Egy kísérlet szerint pl. ugyanazt a labirintust csinálták meg nekik mint az egyetemistáknak. A patkányok hamarabb megtanulták a kivezető utat mint az emberek.

2011. febr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

és most erre én mit csináljak?!?! én nem kérdeztem hogy mit csinálnak a laborokban velük és nem is non érdekel... és az sem hogy mit csinál gyorsabban az egyetemistáknál...

és nem is mondtam egy szóval sem hogy labirintusból való kijutást akarok neki tanítani...

2011. febr. 25. 23:05
 8/10 A kérdező kommentje:
óó bocsbocs!!! aszitem nekem írod mert miután elolvastam elmentem a géptől és csak utánna írtam és azt nem vettem figyelembe hogy az elsőnek írtad... Sorry!!
2011. febr. 25. 23:19
 9/10 anonim válasza:
a kicsi patkeszok még nagyon sokat alszanak és valószínű hogy ha nem szoktatod másra akkor ez így is fog maradni(mármint hogy napközben alszanak és éjjel mozognak). Próbálj napközben foglalkozni velük,mostmég nem nagyon tudsz semmit tanítani nekik csak az idő több részében legyenek fenn.Ez majd megkönnyíti a helyzetedet a továbbiakban.És nyugi ahogy nőnek ugy fognak jobban "ráharapni" a kajára:)
2011. febr. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Angolul itt hasznos dolgokat találhatsz:

[link]


Patkány cuki állat:) csak arra vigyázz, hogy lehetőleg egynemű állatkáid legyenek, mert a rágcsálók szapora kis lények!

2011. márc. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!