Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalcnak ketrec vagy...

A tengerimalcnak ketrec vagy terrárium a jobb?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ketrec. Bár jobban kiszemetelnek belőle, mint a terráriumból, de jobb nekik a ketrec.
2009. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem is jobb a ketrec.mert ha kiviszed,máris friss levegőt kapnak , meg szellőzik is :D

ha kiturják a ketrecből a forgácsot,olyan kis dobozozat tegyél a szélére.:) vagyis ha tudod hova teenni:D

2009. aug. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a ketrec, Sokkal szellősebb, nyitottabb. A mi malacaink jobban érzik magukat a ketrecben. Igaz hogy nagyom kupit csinálnak, de számukra ez a megfelelő.
2009. aug. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát szó ami szó a ketrec jobb,mint a terrárium!!Viszont hátrányosabb,mivel jobban ki tudják rugni belőle a forgácsot!!De azért előnyei is vannak,mivel szerintem könynebb a tisztítása,és ha olyan ketrecet veszel ami kicsit drágább ,akkor könnyen lehet szállítani mivel összecsukható!!A mijénk is ilyen!!Sok szerencsét hozzá!!
2009. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a ketrecben nem füllednek be,és sokkal jobban érzik magukat!!!
2009. aug. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2009. aug. 23. 09:13
 7/7 anonim ***** válasza:
én a terrárium mellett szavazok:D a ketrecből kiszórja a forgácsot és könnyebben huzatot kaphat szegényke
2009. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!