Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek jó ötlet 2 hörcsög...

Szerintetek jó ötlet 2 hörcsögöt tartani?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon szép és cuki hörcsögöm.Van egy kis akváriuma,rossz ötlet lenne venni még egyet persze külön lenne a másiktól...tudom hogy magányos állatok.Helye már lenne mert sajnos a halaim elpusztultak.A halak akváriuma jó lenne neki?Az sajnos vízköves..vagy nem tudom hogy mi van rajta.A vízkövet mi hozza le róla?
2011. febr. 28. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

vízkőoldó..vagy nem tudom..más csak ad más választ :D

Amúgy hát Te érzed mennyire jó ötlet 2 db hörit tartani..:)

2011. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Doruss ***** válasza:

Hát, ha úgy gondolod, hogy megfelelően tudnál gondoskodni mindkettőről egyszerre, nem rossz ötlet. A halak akváriumában szerintem lehet tartani, persze akkor már soha többet nem rakhatsz bele halakat. Amúgy a vízkövet az ecet tökéletesen lehozza, és az még természetes anyagnak is számít, szóval erre az a legjobb. De nagyon alaposan mosd ki belőle, mielőtt belerakod a hörcsögöt.

Amúgy, kíváncsiságból, mi történt a halakkal, miért pusztultak el?

2011. febr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél egy újat vagy valami..(amúgy a vízkövet leszedi az ecet)és amúgy ha összeakarod rakni őket akkor akkor úgy vedd meg hogy vállald ha kishörijeid lesznek, mert ha 2 ugyanolyan neműt raksz össze(pl.:nőstény+nőstény)akkor nagyon csúnyán verekedni fognak..szóval hogy ha mindenképpen 2-t akarsz akkor két különböző nemű legyen!!!:P
2011. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat...a kishörcsög tegnap született,van még időm az előkészületekre :)

hát....a halakkal nem tudom hogy mi lett...4-en voltak és kettő elpusztult egyszerre(már fél éve),de nem tudom hogy mitől.a harmadik a múlt hónapban a negyedik is..a 3. után két nappal..nem tudom mi lett szegénykékkel :(

2011. febr. 28. 18:50
 5/11 Platypus ***** válasza:
Inkább a meglévő hörcsögödnek szerezz egy nagy terráriumot, ha most kicsiben van.
2011. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
szerinted hogy jobb? ha készen megveszem vagy ha csináltatom? neked mekkora van?
2011. febr. 28. 19:46
 7/11 Platypus ***** válasza:
Én ketrecben tartottam a hörcsögeimet. Mármint több hörcsög mind saját ketrecben, nem együtt. Szerintem sokkal jobb mint a terrárium, rengeteget tornáznak a rácsokon mászkálva. Terráriumot használtan venni a legolcsóbb, 5000-ért akár 80 literest is kapsz.
2011. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
a ketreccel az a baj hogy a barátnőmnek így szökött el....megtanulta kinyitni
2011. febr. 28. 21:16
 9/11 anonim ***** válasza:
ha szereted nézni a vért és a verekedést..
2011. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Platypus ***** válasza:
Nem mindegyik ketrecet képes kinyitni a hörcsög, amelyiket igen, arra is lehet karabinert rakni, azt aztán az életbe nem nyitja ki. Ha a szoba ajtaját zárva tartod, akkor a szökés sem a világ vége, én rendszeresen kiengedtem mászkálni az enyémeket, és mindig meglettek utána. Volt, amelyik bealudt valahol a szekrény mögött, akkor ki kellett várni az estét, de előbb utóbb mindegyik nyakon lett csípve.
2011. márc. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!