Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fejér megyében hörcsögöt...

Fejér megyében hörcsögöt szeretnék, de honnan?

Figyelt kérdés
Volt már hörink, kaptunk egy ismerőstől kettőt is, de mind a kettő elpusztult. Nem csak amit mi kaptunk, hanem amiket más helyre ajándékoztak azok is. Honnan lenne érdemes beszereznem? Gyerekkoromban nekem volt több is, így szeretném, ha az én gyermekeim is megismerhetnék a hörcsögöt. Esetleg tengeri malac is érdekelne minket.
2011. márc. 4. 17:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Senki nem tud semmit sem javasolni?
2011. márc. 5. 06:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Székesfehérvár Cserepes köz 5 vagy 7 azt hiszem az állatkereskedésben vagy a Penny környékén is van egy a Palotai úton.Ott is aranyosak.Ott drágább.Egyébként nincs különbség.
2011. márc. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Másfél-2 évig élnek,k betűvel kezdődő kaját ne adjatok nekik.
2011. márc. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vatera, Expressz.hu Ajándékba és jelképes összegért is van mindenféle. Én mindig így szerzem be őket, lehet látni az eladón és a hirdetés szövegén, hogy szereti-e az állatokat, törődik-e velük.
2011. márc. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: az egyik höri 2 évig élt (ő rákos lett és el kellett altatni), a második 1,5 évig (hirtelen, minden előjel nélkül pusztult el), a mostani még csak 1 éves, de szépek, kedvesek votlak, nem haraptak, stb.
2011. márc. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!