Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi idő alatt tudtad...

Mennyi idő alatt tudtad feldolgozni állatkád halálát? És hogyan?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk nemrég pusztult el a tengerimalacunk,nagyon sajnáltuk de el kellett altatni mert beteg volt.Mi úgy próbáltunk vigsztalódni hogy vettünk egy társat az árván maradt malac mellé.
2011. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
feldolgozni nem nehéz, mert ez egy természetes dolog hogy él és meghal. ha beteg volt akkor meg úgy vagyok vele hogy jobb neki így mintha tovább szenvedne. persze hiányzik, ha rá gondolok sajnálom hogy már nincs itt... de ilyen az élet.
2011. márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem ma halt meg a kismalacom, és azóta alig tartottam szünetet a sírásban..Remélem fel tudom dolgozni, és lehet majd másik malackám, mert nagyon szeretem őket.

De bogyikát egyetlen állat sem pótolhatja soha többet...

2011. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

nekem már egy pár állatom elpusztult :(

És nagyon sokáig sírtam értük, mert nagyon szerettem őket.

Volt egy kutyám, tacskó volt, és már 9 éves volt, öreg volt, meg képzeljétek el daganata volt, de annyira sajnáltam szegényt, és következő napon csak feküdt feküdt és feküdt, anya meglátta, és még élt, de le volt bénulva, és elaltatta a doki :(


Volt 1 pár cicám is amelyiket megmérgezték, ellopták, elütötte a kocsi :( Szal, nem vagyok szerencsés a macskákkal, de most van 1 macskám amelyik már 2 éves, és annyira gyáva, fél mindentől, szóval nem igen fogja elütni az autó se semmi :D mert mindentől megijed xDD, de én így szeretem :)

2011. márc. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jajj, szegény kis állatok...Üres nélkülük az élet..
2011. márc. 9. 12:47
 6/9 anonim ***** válasza:
A fehér patkányom hiányzik. A kajám utolsó falatait mindig neki adtam, és olyan örömmel vette el mindig, ez nekem úgy tetszett, egy kicsit el is hízott, de nagyon sokáig élt, csak aztán mivel megöregedett meghalt. Utána is rossz volt, de most is rossz ha rágondolok. Volt neki egy barátnője is, egy szürke patkány, de az valahogy nem hiányzik annyira. A fehér az hosszabb életű volt. Betegen, öregen is még sokáig tartottam, szegény a végén már sokat nyöszörgött.
2011. márc. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 perc alatt , simán.
2011. márc. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zsuzsanna25 válasza:
2 vadászgörim meghalt..első hat évig, 2. másfél évig volt velem.. a másodikat nagyon nehezen engedtem el, ma is siratom. Nagyon lehet kötődni hozzájuk. Rögtön kell venni másikat, bár nem pótolja az elvesztett hiányát.
2011. márc. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Én nem vettem másikat,még várnom kell vele,úgy érzem!
2011. márc. 23. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!