Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy tudnám feldolgozni, hogy...

Hogy tudnám feldolgozni, hogy az egereimnek már nincs túl sok hátra?

Figyelt kérdés
Az egereim idős korban vannak, és őszül is a szőrük. Az orvos azt mondta, már nincs túl sok idejük az életben. De én nem tudom elhinni:( Ha rájuk nézek mindig könnyezek.. Többször álmodtam azzal, amióta orvosnál voltam velük, hogy a szemem láttára halnak meg:( ezután mindig sírva ébredek... Annyira magam alatt vagyok, nem tudnám őket elveszíteni.
2011. jan. 29. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek:) Sajnos nekünk végig kellett nézni, ahogy a tengerimalacunk végighaldokolta az éjszakát. (aznap rengetegszer lerohangáltunk vele az orvoshoz, ott van mellettünk, de félrekezelte, és utána nem volt hajlandó elaltatni:( )

Azt tudom csak mondani, hogy arra gondolj, (nem tudom, hogy hiszel-e a reinkarnációban, a karmában) hogy teljesítette a feladatát, a lelke újabb tapasztalatokat szerzett, fejlődött, és ebben te segítettél neki/nekik, szép,boldog életet biztosítottál nekik, és most már jobb helyen lesznek. Elég nehéz ezt így, én is tudom, de azért ez szokott néha segíteni:)

2011. jan. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Énis megértelek,nekem is volt már ilyen.

Én azt javaslom,hogy próbálj meg nem arra gondolni,hogy öreget és így meg úgy,hanem használd ki még azt a kis időt,ami még hátravan:)

Legyél velük sokat,foglalkozz velük,ne úgy menjenek el,hogy az utolsó időket,amik még mosolyogva is telhetnének,átsírod.

Ráérsz őket gyászolni,ha már meghaltak.

Hiszen miért siratod őket,lehet,hogy még nagyon-nagyon sok ideig boldogítanak,használd ki,ne sírj!:)

2011. jan. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Készíts nekik virtuális sírhelyet az interneten. www.petmenny.hu-n, és gyújts nekik ott gyertyát. Gondolj rájuk, ne feledd el őket. Biztosan sok örömöt szereztek neked, hogy ennyire sajnálod őket.
2011. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
és tényleg a szemed láttára fognak meghalni, az a gáz..
2011. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is használd ki az időt, amit velük tölthetsz, és nem gondolj arra, mikor pusztulnak el. Én is mindig féltem,hogy mikor fog elpusztulni a malackám, mert már nagyon öreg volt, de még egész sokáig élt öregen. Nem olyan biztos ám, hogy nemsokára el fognak pusztulni az egereid! Öregen is sokáig húzhatják még :) Tölts velük sok sok időt!! Ha elpusztulnak, arra nem tudok mit mondani, hogy hogy vészeld át, mert nekem se nagyon sikerült! Máig is sírnom kell, ha szeretett malackámra gondolok.
2011. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy hány évesek az egereid? (én írtam az előzőt)
2011. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!