Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szelídítsem meg?

Hogyan szelídítsem meg?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy kisfiú tengerimalacot, ketreccel, itatóval, etetővel, alommal és kajával együtt. Csináltam neki egy kis házikót is, éjszakára beraktam neki, meg most is benn van. A ketrecét nyitva hagyom, itt van mellettem az asztalon, szóval nem szökhet meg. Ma délután mikor hazaértem, adtam neki banánt meg almát. Megpróbáltam kicsalogatni a ketrecből, így egyre kintebbről adtam neki a kaját. Nagyon nyújtózkodott, de kijönni nem akart. Ha meg akarom fogni, visít, kapálózik és elszalad. Hogyan szoktathatnám rá arra, hogy megszokjon? Kezdő vagyok.
2011. márc. 17. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
az ido csodakra kepes, varj meg egy kicsit, folytasd amit elkezdtel. Nem kell elkapkodni
2011. márc. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor normális, ha még fél, ugye? :)
2011. márc. 17. 17:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Hagyd, hogy szagolgathassa a kezedet, és ne nyúlj hozzá hírtelen.
2011. márc. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) jajj, már olyan izgatott vagyok, szeretném ölelgetni :D
2011. márc. 17. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!