Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kinek van dzsungáriai törpehör...

Kinek van dzsungáriai törpehörcsöge? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék egyet. Etetéssel, tartással kapcsolatban mindent tudok.

Arra lennék kíváncsi, hogy könnyen szelídíthetőek? Volt már aranyhörcsögöm, de ő vad volt, pedig soha nem bántottam.

És hányat tartsak? Hogy érzi magát jobban?


2011. márc. 18. 15:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mi kettő picit kaptunk, de az egyik megölte a tesóját. :( fiúk, szal szerintem elég egy, ő tök jól elvan magában. Nem harap, nagyon kis cuki, mindig néz minket, hogy mit csinálunk.

Engem akkor se harap ha kajás az ujjam, csak nyalogatja.

2011. márc. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Könnyen szelidíthetőek. Én megtanítottam hogy ugorja át ceruzákat bujjon át itt vagy ott és jöjjön ide ha hívom
2011. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

szia.

nekem is van hörim és még egész picin vettük meg ( kb 1-2 hónaposan) nagyon aranyos. és szeret a kezemből enni. ha sok szeretet kap és foglalkozol vele, kiveszed, nem hagyod hogy egész nap aludjon akkor szelídíthető. szerintem egyedül is nagyon jól elvan. és nekem nem kell aggódnom,hogy ha kajás a kezem hogy megharap,inkább lenyalogatja mint hogy megharapjon :)) 

2011. dec. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
ja és most 1 éves :)
2011. dec. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!