Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen ideiglenes (lakó)...

Milyen ideiglenes (lakó) helyet tudnék csinálni a tengerimalacomnak?

Figyelt kérdés
Elutazunk 4 napra és visszük magunkkal a malacot,de a terráriuma már nem fér be. Milyen ideiglenes alvóhelyet tudnék neki készíteni?
2011. márc. 19. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem négy napra egy nagyobb szállító vagy egy kartondoboz is jó, csak jó béleld ki és figyelj az átnedvesedésre....

És jó utat :)

2011. márc. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

esetleg egy nagyobb (de tényleg nagyobb, mondjuk egy 70x40x30-as) dobozt, kibéleled az alját mondjuk ronggyal arra teszel forgácsot és minden jót ami kell neki.


Én is szeretném utaztatni a malackáimat épp ezért vettem nekik szállítóboxot, plusz egy nyaralós ketrecet ami 50x35x30 centis. 2ezer valamennyiért vettem most nem rég auchanba, szóval nem is drága...szerintem érdemes rá befizetni mert mégse az van hogy papírdoboz, ráadásul még olcsó is.

2011. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! : )

Mivel holnap utazunk és csak ma derült ki, hogy ő is jön velünk(mert velem maradt volna itthon csak megbetegedtem és anyukám el akar vinni) így marad a kartondoboz.

Erdélybe megyünk. 4 felnőtt 1 kutya meg 1 malac : )

2011. márc. 19. 21:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Merre laktok mert ha nagy teher gondolom lehet neki nyaralóhelyet is keresni....
2011. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem nagy teher! Oda tudtam volna adni ismerősnek, de szeretném vinni magammal, csak éppen nem fér be a terráriuma.
2011. márc. 19. 21:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát jó utat....
2011. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Arra nagyon figyelj, hogy legyen vize, kajája és lédús gyümölcse-zöldsége. Plusz az autóban fűtsetek, de csak óvatosan, épp annyit amennyi ideális, hogy ne fázzon meg a coca!

Jó utat.

2011. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2011. márc. 19. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!