Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vágjam Zoé malackám...

Girls123 kérdése:

Hogyan vágjam Zoé malackám körmét?

Figyelt kérdés
Ha kiveszem Zoét (a tengerimet) nagyon szúr a karma. Nem merem egyedül levágni. Ha elviszem állatorvoshoz az mennyibe kerülne? És ha én csinálnám meg, hogyan kell?
2011. márc. 20. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:

én metszőollóval lenyisszantottam a körme leghegyét.

ez nem fáj nekik és ha megnyugtatod akkor türni fogja.

minek adnál az állatdokinak pénzt ha te is megtudod csinálni 2 perc alatt?

2011. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiveszed és a hátára fordítod,közben a másik kezeddel letudod vágni e körmét.Létezik kisállatoknak való olló,és nem vészes az ára sem.Állatorvosnál kb.1000 ft.lenne szerintem.
2011. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól hogy szúr, még nem biztos hogy le kell vágni. Ha túl nagy, kunkorodik, akkor igen, de akkor is óvatosan, hogy ne vágj bele az élő részbe. Először inkább vidd el dokihoz, nézd meg hogy csinálja, meg hogy meddig vágja, mert nagyon tudnak visítani szegények, ha belevágsz az élő részbe, és vérzik is. Nem veszélyes, csak ijesztő és kellemetlen a malacnak is meg neked is.
2011. márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és egy karomvágás egyébként minimális összeg, simán megéri, hogy kiokítson a doki :)
2011. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 barack *.* válasza:

Amit az első írt az egy nagy bolondság :)

Nehogy metszőollóval vágd szegény Zoémalac körmét.xDD


Jobb,ha orvoshoz viszed a kis Zojcsoládét,ő megmutatja hogyan kell és utána már te is boldogulni fogsz vele. Hidd el így Zojcsosnak is jobb lesz! Ugyanis ha belevágsz a húsába az nagyon fáj neki és vérzik is. Remélem segíthettem! Ja,az én malacomat is Zoénak hívják. Zojcsika:))

2011. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!