Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2-3 napja észre vettem, h a...

2-3 napja észre vettem, h a nyuszim nem bír ráállni a hátsó lábaira. Ma már többször is sikitott és csak akkor hagyja abba ha felveszem. Teljesen tanácstalan vagyok. De ugye nem fog elpusztulni? Kérlek ha van ötletettek írjatok.

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
mondjuk elviszed dokihoz
2011. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hát ezzel ne játssz, vidd el állatorvoshoz!
2011. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elvittem már tegnap az állatorvoshoz adodt neki egy oltást,és amikor megkérdeztem azt mondta nekem, nem tudja pontosan mi lehet a baja várjunk 1-2 napot hátha abba hagya

ennyi volt a válasza :(

2011. márc. 26. 18:07
 4/8 A kérdező kommentje:

Már tegnap elvittem,az állatorvos adott neki egy injekciót,

mikor rákérdeztem mi lehet a baja ,azt mondta hogy pontosan nem tudja várjunk 1-2 napot hátha lenyugszik.

Ennyi volt a válassza

2011. márc. 26. 18:09
 5/8 anonim ***** válasza:
vidd el egy másikhoz, ez nem ért a nyulakhoz ha ilyet mond.
2011. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor várj, ahogy a doki javasolta, ha meg nem bízol benne, vagy tutira akarsz menni, vidd másikhoz. Lelkiismeretes orvos kivizsgálja, és nem mond olyat, hogy nem tudja mi a baja, mielőtt nem végez el egy csomó vizsgálatot (röntgen, miegymás).
2011. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezzel ne várj! Vidd el egy olyanhoz aki ért is az állatokhoz! Nekem a kutyám járt így 5 éve...egyik nap nem tudott felállni a hátsó lábaira, állatorvos megvizsgálta, lebénult.Lehet a nyuladnak is a gerincével lehet valami, tehát mielőbb vidd el orvoshoz!
2011. márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Elvittem egy másik állatorvoshoz az 2perc alatt megállapította,hogy megbénult ..:'(

Köszönöm a tanácsokat (L)

2011. márc. 27. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!