Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel jár egy törpenyúl tartás?

Mivel jár egy törpenyúl tartás?

Figyelt kérdés

Légyszi írjátok le nekem, kb milyen költségekkel kell számolni az elején (ketrec, hozzávalók és maga a nyúl beszerzése), illetve mennyi a fenntartási költség havonta. És milyen kötelezettségekkel, felelősséggel jár napi/heti szinten?

Nagyon vágyom egy nyuszira, de csak akkor akarok tartani, ha biztos vagyok benne, hogy képes lennék felelősségteljes gazdinak lenni. Köszönöm :)


2011. márc. 30. 09:52
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Szerintem mindent meglehet sokkal olcsóbban úszni, csak szét kell nézni! Nagyon nagy különbségek vannak állatkereskedések között... Én például, ami a kisállatkereskedésben volt nyúlketrec 14000 ft-ért megvettem FELSZERELVE a vaterán 7000-ért vadonat új és 2 év garacia van rá!

Nyúltápot pedig a táps bolban szoktam venni ott is van kifejezetten törpe nyulaknak kapaszkodjatok meg 1 kg 100 ft! Jó persze nem az a színes meg különböző formájú, de ugyanúgy megeszi és nem hízik el tőle és leeht hozzá kapni vitamint 200 ft-ért.

2011. szept. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

köszi szépen, a kérdés kiírása óta, már túl vagyunk mindenen :)

Ketrec 5000 volt a húsvéti akcióban, tápnak 250-ért veszem kilóját :)

Azóta van egy borzasztóan bújós és égetnivalóan rossz nyúlbőrbe bújt ördögöm, aki mindig a középpontban van :D

2011. szept. 17. 13:08
 23/23 anonim ***** válasza:
NE TARTSD EGYEDÜL
2017. ápr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!