Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » MI lehet a tengerimalacomnak...

MI lehet a tengerimalacomnak a baja?

Figyelt kérdés
Nem iszik nem eszik és amikor veszi a levegőt ott a hátsó lába fele az oldala behorpad.Szóval mikor veszi a levegőt behorpad az oldala amikor kifujja akkor meg kiegyenesedik.Nem fut.Néha egy kicsit de annyi
2011. ápr. 3. 16:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!Az én Malacom egy hónapja halt meg,nagyon szomorú vagyok,minden Rá emlékeztet.Napról-napra ugyan valamivel jobb,de soha nem fogom elfelejteni ŐT!Nem veszek mostanában másik Malacot,majd ha kertes házba költözünk valamikor..Talán..

Nagyon tud hiányozni az embernek egy kis Szőrmók,az enyém meg egyedül is volt.Egy csomó fényképet hívattam elő róla,egy kis album mindig nálam van,így mindenhová elkísér.

Kívánok Neked is mielőbbi megnyugvást,és mégegyszer nagyon sajnálom!

Szia!

2011. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2011. ápr. 16. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!