Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Engeditek a nyuszit felmenni...

Engeditek a nyuszit felmenni az ágyra?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ágyra semmilyen állatomat nem engedem felmenni, nem egészséges!
2011. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tetris ***** válasza:
Oda fog bogyózni!
2011. ápr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 gfero ***** válasza:
nem valami higiénikus dolog
2011. ápr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

enyém csak a kanapéra szokott felmenni, ott kiváncsiskodik, majd miután kinézelődte magát, megy is le, vagy akkor jön fel, ha tévézünk, és simiztetni akarja magát :) ágyra is fel tud, de nem jár fel, amúgy nem bogyózik sehova, csak a wc-jébe, a lakás legtávolabbi pontjából is rohan, ha valami dolga van :D

de nagyon sok helyen olvastam, vagy mondták, hogy lepisili az ágyat, meg jelölőbogyókat hagy, úgyhogy annyira nem jó ötlet...

a másik fele, hogy borzasztóan vedlik, ezért sem örülnék neki, ha felmenne az ágyba, de hál isten, vele ilyen gond nincs, nem vágyik az ágyra!

2011. ápr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a nyúl a nappaliban lakik, ott felmehet a kanapéra, de csak ha mi is ott vagyunk, akkor ugrik fel ha banánt vagy más ínyencséget eszünk. A hálószobába nem engedjük be.
2011. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi felengedjük az ágyra, mert nagyon szeret mellettünk feküdni és simogatózni. Soha nem pisil és nem bogyózik az ágyra.
2011. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én mindig is szerettem volna nyuszival aludni...

Alap, hogy lepisilte az ágyat, mert el akarja nyomni a szagunkat. Persze van amikor egy órát képes ott kibírni, összekuporodva, miközben én simogatom. De ha kimegyek valahova 2 percre, máris ott a tócsa, amit ecetes vízzel ajánlott kitakarítani.

Arra rájöttem, hogyha látom hogy pisil, ne lökjem le, mert akkor a faltól kezdve minden pisis lesz.

2011. ápr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem "alap", hogy a nyuszi az ágyra ürít.

Nekem két nyuszim van, egyik sem bogyózik, vagy pisil sehova a ketrecen kívül.

Amúgy én fel szoktam őket engedni az ágyra, de csak a végébe, ahol a lábunk van, a párnára soha.

Nincs velük gond ilyenkor, max ha régen voltak fésülve, ottmarad pár szőrszál, de ennyi, arra meg ott az a ragacsos henger. :)

2011. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is teljesen szobatiszta, de az ágy kivétel. Akkor szerencsés vagy. :D Igen, nekünk is van olyan hengerünk, és tényleg nagyon jó. Kutyaszőr/nyúlszőr mostantól nem akadály. :D
2011. ápr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!