Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S mi lehet a baja a...

S. O. S mi lehet a baja a tengerimalacomnak?

Figyelt kérdés

Van kettő darab 4-5 hónapos tengerimalacom.

Ma délután adtam nekik enni... Most viszont ahogy bementem a szobába, az egyik malac mozdulatlanul fekszik az oldalán. :( Mi lehet a baja ? lehet a baja ? egyik malac mozdulatlanul fekszik az oldalán. :( Mi lehet a baja ?


2011. ápr. 7. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
ha megakarod fogni akkor se szalad el? vagy mozdul meg? :O O.o
2011. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk érj hozzá!!! Lehet elpusztult?! Míg ide írod, inkább megnéznéd, vagy esetleg egy állatorvos?...Szeretem az ilyen felelősségteljes gazdákat..Nézd meg az a szerencsétlen él e még egyáltalán... Mit adtál nekik enni?
2011. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vedd kézbe! Az én malacom az egyik pillanatról a másikra félre nyelt, és meghalt!
2011. ápr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

vedd kezedbe,arra se reagál?

lélegzik?


vagy csak ránéztél,és fekszik az oldalán?

(párom legutóbb megrémülve jött hogy megdöglött az egyik malacunk,fekszik az oldalán,ő nem mer hozzányulni,jaj szegény...eszébe nem jutott,hogy előtte 10 perccel zabálták tele magukat és sziesztáztak...szegény malckám csak nézett hogy minek költöttük fel,akkorákat ásitott,hogy kész:D)

2011. ápr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó! Imádom a sztoridat, írtad már nekem is, de ismét jó nagyokat röhögtem:DDD Azóta (az egyik) nekem is iszonyat jópofákat ásít, fogom a hasam a röhögéstől akkorára nyitja a száját, és olyan drámaian csinálja:DxD


Kérdező majd írd meg mi volt a malackáddal!!!!

2011. ápr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi van a malackával?
2011. ápr. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!