Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy aranyhörcsög kb. mennyi...

Egy aranyhörcsög kb. mennyi forintba kerül? Ugy hogy még kicsi!

Figyelt kérdés
szeretnék aranyhörit!de elötte azért szeretném tudni az árát,hogy milyen árak kötzött ingadizik(az ára)!de ugy hogy még kicsi vagyis még nem nagy! :)
2011. ápr. 12. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
az enyém 800Ft volt és még nem is láttam és nem is hallottam olcsóbban. De hallottam már 1200-1500 ft-ért is..!
2011. ápr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én 500ft-ért vettem.és ne állatkereskedésben.
2011. ápr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

aha!akkor jó árban van:)!

de ah nem kisállatkereskedésben akkor hol?nem ismerünk semmi tenyésztöt!illetve egyet igen de neki nincs aranyhöri,meg egyszer vettünk töle és azok a hörik betegek voltak!:)ugyhogy azért inkább a kisállatkereskedés:)

2011. ápr. 12. 20:03
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem inkább keress egy tenyészetet. az állatboltba lehet terhes vagy beteg, és persze vissza már nem veszik.
2011. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha szelíd és egészséges kis hörcsögöt szeretnél tenyésztőtől vegyél! Gooogle :) vagy [link] ill. rodentologia.hu

Tenyésztőknél is 500 és 1000 körül mozog és ezek a kicsit biztosanan nem félnek az embertől, nem úgy mint egy kereskedésben.

2011. ápr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem!de amugy azt is olvastam,hogy van olyan mikor a tenyésztés miatt néha nem nö meg nagyra a höri hanem kisseeb marad!és én ilyet nem akarok!meg nekemm egy fiu aranyhöri kéne!és az ugyebár nem lehet vemhes,habár azt nm mondta:Dtudom!és amugy msikolcon lakom ugyhogy azért nemm akarok az ország másik reére menni egy höriiért!de azért nézelödök a google-n is meg mindenhol ahol tudok!a segitségetekért pedig kaptok zöld kezeket:D
2011. ápr. 13. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!