Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögnek kell vizet adni?

A hörcsögnek kell vizet adni?

Figyelt kérdés
2008. febr. 10. 22:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szíriai aranyhörcsögről van szó, képzeljétek el mennyi víz kell nekik. Eredeti élőhelyük sivatag volt. Nem kell nekik feltéten vizet adni, bőven elég, ha próbálsz lédús, húsos zöldség és gyümölcsféléket adni. Ne beszéljetek olyanokról amit ti magatok nem tudtok. A kereskedés vezetőjétől és a szakkönyvekből is alátámasztható, hogy nem kell nekik itató, nem feltétlen fogják tudni és akarni használni.
2010. máj. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Szandra-Diesel ***** válasza:
100%

Igen megoszlanak a vélemények. Eredendően mivel igen kicsi állatról beszélünk simán kinyeri a folyadék mennyiséget ha elegendő lédús gyümölcsöt kap. Erre nagyon oda kell figyelni, hogy mikor és mit adunk neki. Amikor nagy meleg van végképp figyelni kell rá, hogy ha azt választottuk, hogy gyümölccsel és zöldséggel látjuk el a vízszükségletét akkor többször kapjon lédús dolgokat.

Az itató nem rossz megoldás, de ez is állat függő, hogy rájön-e és igényli-e egyáltalán. A kereskedésben is itató volt nekik, ezért gondoltam tudja használni én is vettem, és szokott belőle inni. Persze a mennyiségen abszolút nem látszik meg olyan keveset iszik belőle :) Meg úgy is mindig elhalmozom valami lédús gyümölccsel meg zöldséggel. Én a biztonság kedvéért hagyom neki az itatót, ha a nem lenne elég folyadék a dolgokba amit kap tudjon mihez nyúlni.

2010. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Timerke válasza:
100%

Nem



Te kretén szerinted mit iszik ha nem vizet!!!!!!!! Esetleg Colát, vagySprit-öt!?!!!?

2013. márc. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!