Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszihám. Érdemes? Tényleg...

Nyuszihám. Érdemes? Tényleg beválik? A macskahámot is rájuk lehet adni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egyet a nyuszimnak, és körbekérdezek, tapasztalatokat várok főképp.
2011. ápr. 17. 21:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
bocs az offért, de ez engem is érdekelne, hogy érdemes e venni, mert énis szeretnék nyuszit sétáltatni.
2011. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az enyémek tuti lerágnák magukról. Egyszer behúztak egy rongyot a ketrecükbe, 10 perc alatt akkora lyukat rágtak, hogy átfértek rajta. :D
2011. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nekem még pici a nyuszim, még nem sétálhat, de van hámom már. itt a szobában már ráadtuk 1-2 alkalommal. elsőre eléggé zavarta, de már kezd hozzászokni, mert mikor ráadjuk, mindig kap jutalom falatot.
2011. ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az én nyuszimat nem zavarta egyáltalán. Van kimondottan nyusziknak való hám sztem azzal kísérletezz:D viszont vigyázz ha van kerted és azzal akarnád kikötni valahova akkor ha szétrágja a pórázt megszökhet:(
2011. ápr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Anne12 válasza:

Szerintem teljesen jó a cicahám is, ha nem nagy a nyuszidra.

Én mondjuk nyuszihámot használtam - igen, megszenvedtem vele az első próbálkozásoknál, amikor rá akartam adni, de ha okosan csinálod, nem nehéz: bekapcsolod az első kapcsot, és ráhúzod/elé rakod, hogy beleugorjon, aztán a hátsót is bekapcsolod a hasánál. Fontos, hogy a mutatóujjad beférjen a hám és a nyuszi teste közé, innen tudod, hogy nem szorítja.

Nálam egyébként bevált, a nyuszi nem rágta, bár én a kikötést nem ajánlom, mert mindig kicsúszott belőle a nyúl lába, aztán végül az egész teste is :)

2011. ápr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nyakörvvel próbálkozz kezedet-ben mert olcsóbb mint a hám.
2011. ápr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nyakörvvel csak folytogatni lehet szerencsétlen nyulat! inkább érdemes egy hámot venni, az se halálos összeg, én 1500-ért vettem
2011. ápr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én a csincsillára raktam rá hülyeségből, csak itt a lakásban próbálkoztam, gondoltam ha működik a dolog, akkor majd kiviszem sétálni fűbe. A csilla is hasonlít a nyuszihoz formára, méretre. Na de olyan 10 percig volt rajta, aztán valahogy kibújt belőle, nem tudom hogy csinálta. Így gondoltam ez mégse lesz jó, úgyhogy hagytam a fenébe az egészet.


Még valahol meg van a hám, lehet ha nagyon keresném megtalálnám, és ha pedti vagy és neked kell, odaadnám ingyen. Próbálkozni lehet vele, de szerintem xart sem ér :)

2011. ápr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
pesti vagy < ezt akartam írni
2011. ápr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Micsoda sztorik! :D Nem, nem akarom kikötni, Isten ments! Csak sétáltatni szeretném... És én meg úgy gondoltam, h majd rajtahagyom, és majd csak rá kell kapcsolni a pórázt :D De hát ha kibújik... Nem, sajnos nem vagyok pesti, de azért agyon kedves, hogy felajánlottad (= A Trixi-s hámot néztem ki, dehát 1800+1900 a kiszállítási díj :S
2011. ápr. 19. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!