Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszihám. Érdemes? Tényleg...

Nyuszihám. Érdemes? Tényleg beválik? A macskahámot is rájuk lehet adni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egyet a nyuszimnak, és körbekérdezek, tapasztalatokat várok főképp.
2011. ápr. 17. 21:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált a hám. Nagyon utálja, amikor rátesszük, de utána nem zavarja a mozgásban, nem is rágja szét. Van egy kis hiszti, de ha már fent van a hám, mehetünk sétálni, azt viszont imádja. Én 1200-ért vettem.
2011. ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan sétáltasd jó neki a macskahám is akár.
2011. ápr. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én láttam már nyulat hámmal sétálni jól tud benne mozogni lehet benne sétálni,de mikor nem tud messzire elrohanni nagyon örűl ha elengeded a fűbe.
2011. ápr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én falusi vagyok, de sajnos nagyon rossz helyen! itt mindig minden száraz és kopár viszont ahol fű van nem tudom biztosítani neki a biztos helyet hogy ne vigye el semmi ez alatt gondolok kutyákra stb és így nem mertem ott hagyni egyedül ezért napi 1 órában ráteszem a hámot és elviszem legelészni :) az én Ferikémnek [link] ilyen hámja van, jó tudom nem egy fiús szín de na :P mi nagyon szeretjük. :)
2014. febr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 bogi0505 ***** válasza:
Szerintem nem érdemes ilyet venni a nyuszinak, mert az szinte a nyulaknak már állatkínzás. Én is kipróbáltam hogy vezetem a nyuszijaimat, de elakarták rágni a hámom szárát és ezért levetem róluk. Az szereti a nyusziját, aki nem kínozza az ilyesmikkel. Szerintem sokkal célszerűbb egy plüss nyuszit venni a nyuladnak, hogy játszhasson vele!:)
2014. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem is van nyuszim és én sétáltatom őket ha megszokják akkor igazán boldogok
2017. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!