Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most szeretnék venni egy...

Most szeretnék venni egy hörit már meg van a ketrec és a hörcsögöt is kiválasztottam de nem tudom mi kell bele. lécci irjatok hogy miket kett hozzá venni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ház, mókuskerék, forgács, fogkoptató, etető tálka, hörcsög táp, játékok(wc papír henger stb..)
2011. ápr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gfero ***** válasza:
az előzőhöz még az itatót tenném hozzá
2011. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát tudod csak 11 vagyok de nagyon sok hörcsögöm volt. Most épen tengerimalacom van. Na mindegy tegyél neki forgácsot mert az puha és könnyen kiszeded és teszel újat, kell neki mag hogy enni tudjon és kell egy vizes tálka persze. Na nézzük csak még kell egy mókuskerék neki hogy mozogjon meg ha nagyon akarsz akkor ilyen bujkálni való műanyag csöveket tehetsz be neki. Virág! :)
2011. ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg hörcsögös oldal van a neten, olvasgass egy kicsit. Ez azért is jó mert például nem ehet meg bármilyen zöldséget, gyümölcsöt a höri, lehet mérgező is pár dolog, jobb utánaolvasni mielőtt beszerzed.
2011. ápr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kis ház,wc sarokba ne forgácsot rakj mert behordja a házába.hanem csincsilláknak való fürdető homok.ilyet: [link]
2011. ápr. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!