Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpehörcsög kibírja ha 3...

Törpehörcsög kibírja ha 3 napig egyedül marad otthon?

Figyelt kérdés
Persze víze lenne, meg magkeveréke.
2011. ápr. 19. 19:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%
Alomcsere: törpehörivel nincs még tapasztalatom, más kisrágcsálóval van. Azért akik helyből lehurrogják a ritkábban takarítókat: a ketrec területe nagyon nem mindegy, így lehet, hogy ritkábban takarítják ugyan őket, de 2-3-szor akkora területen tartják...
2011. ápr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sima aranyhörcsög volt, elszabadult a lakásban és 3 napig nem találtam meg. 3-dik napon már csak úgy csináltam, h leültem ágy szélére csendben és füleltem, hogy hol hallok kaparászást, és végül a hangfalat szét kellett szedni, ott volt ben,t, bemászott a subwofer nyíláson. Ami még vicces volt, hogy a földre én raktam ki egy zacskó höri kaját, meg vizet, ha nincs meg, legalább élelmet találjon, és erre a kaja felét egyik éjjel mindet behordta a hangfalba, és ott ült boldogan a nagy kaja kupaca mögött :)


Úgyhogy szerintem simán megvan egyedül kajával és vízzel..

2011. ápr. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki 2-3 havonta takarít az gondolom nem forgácsot használ hanem speciális almot ami valóban nem büdös ennyi idő után sem. Egy ismerősnél volt ilyen, de nem vettem mert drága és nem tudom ezt a hatást mivel érték el, milyen vegyszer lehet benne.


A kérdésre válaszolva semmi bajuk nem lesz, de lédús gyümölcs és elegendő táp legyen a ketrecben.

2011. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!