Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudnék játszani a...

Hogyan tudnék játszani a hörcsögömmel? Mert olyan pici és gyors hogy ha kiveszem ki mászik a kezemből

Figyelt kérdés
A másik meg olyan lusta és kövér egész nap bent fekszik :S
2011. ápr. 22. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
sehogy
2011. ápr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem is volt egy "hiperaktív" hörcsögöm, annak vettem egy hörcsöggömböt, abba egy fél órácskát beletettem, és mikor elfáradt, olyan jó ízűet aludt :D Amúgy nem baj az, ha gyors, és mindig elmászik, attól még lehet vele szórakozni. Engem, amikor felidegelt azzal, hogy nem marad nyugton, kitettem a nagyágyra, és ott futkározhatott. Csak vigyázz, nehogy odacsináljon... A lusta és kövér, az a legegyszerűbb. Kiveszed, és hagyja, hogy simogasd és piszkálgasd. Találj ki valamit
2011. ápr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi majd veszek én is hörcsöggömböt :D
2011. ápr. 22. 13:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is hörcsöggömbbe szoktam tenni az enyéimet. És hidd el. Jó, hogyha aktív, könnyebben észreveszed, ha baja van.


Én a kevésbé aktív picúrokat mindig jobban szemmel tartottam, ők soha nem mutatták, ha betegek, mert hát alapból lusták voltak. Az aktívaknál ez szembetűnő, mert hiányérzetem volt, hogy nem jön, nem üdvözöl, pedig szokott.

Amikor megpróbáltam kivenni a házából, akkor láttam, hogy már nem él :( (Félre ne értsd, a többiek sem napok múlva lettek eltemetve, de egy aktívon szembetűnöbb, ha punnyad, mint egy alapból punnyadóson)

2011. ápr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha vannak ilyen kihajtós könyveid amit kisgyerekeknek vannak kitalálva: színes rajzok stb. azokat kihajtogatod gy nagy körbe és beengeded a hörit. vagy egyik kezedre ráteszed ő elkezd menni utána egyik kezed rakod a másik után.a hörcsöggömb tényleg jó ötlet de fél óránál többet ne hagyd benne mert bedilizik.de fél órától még semmi baja nem lesz!
2011. ápr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!