Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért történik ez a hörcsögömmel?

Miért történik ez a hörcsögömmel?

Figyelt kérdés
Vettünk egy nyuszit.A hörcsögöm eddig tök normálisan viselkedett most meg bedilizett.Az óta amióta itt van a nyuszi.
2011. ápr. 22. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szió.Szerintem féltékeny...Tudom,hülyén hangzik,de én igy vagyok a kutyámmal.Tegnap meglátta a törpehörimet és az óta nem birom megsimogatni,szökik tőlem meg rám se néz.Már kivagyok :P :D
2011. ápr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
De mit csinál? SP számokat hallgat a házimozin vagy mit? Írd le a tüneteket. :)
2011. ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
második:wháá mekkorát röhögtem :D :P
2011. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát igyekeztem, köszi. :D Amúgy tényleg hogy viselkedhet? :D
2011. ápr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Össze vissza rohangál, a kajáját folyton kiborítja, ugrál minden fele.Még a kereket is kikellet vennem mert bement alá és ott rágta a ketrecet meg a tetejére mászott és majdnem beszorult közé meg a rács közé.(ilyet eddig nem szokott csinálni)
2011. ápr. 23. 18:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem bírja a szagát! sokat olvastam a nyuszikról mert nekem is volt sok. Nem bírja a hörcsög a nyúl szagát mert attól valamiért bekattan. nem szabad eggyütt tartani őket valaogy rakd őket külön szobába! vagy valahova nagyon messze tőle ahol nem érzi őt. meg fog nyugodni.
2011. ápr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!