Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kétségbe vagyok esve. A...

Kétségbe vagyok esve. A lassan 4hós patkányom még mindig durván belémharap. Mit csináljak h leszokjon róla?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Öld meg.
2009. márc. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

Simogatsd meg es adjal neki szalamit es Mond hogy Ulsz le meg meg parancsokat es Jarjal vele ki setalni ereztesd vele hogy szereted es Pszihikailag is hass ra es lelkileg es minden jora fordul!

Higgy abban hogy te es a Patkany meg harmoniaba fogtok elni!

2009. márc. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocs de szeretem, akkor inkább harapjon meg..de nem bántanám..biztos van vmi módszer rá.
2009. márc. 9. 21:05
 4/12 A kérdező kommentje:
hiszek benne, az imént megsimiztem a fejecskéjét:)
2009. márc. 9. 21:07
 5/12 anonim ***** válasza:

Fiatalabb korában is harapott? Lehet, hogy nem lett rendesen kézhez szoktatva, és azért... de ha pl. csak etetésnél, akkor "csak" mohó... vagy nincsen ételillata a kezednek? mert ha éhes lenne, akkor az magyarázatul szolgálna.

Ha csak simán agresszív... szerintem is, simogasd gyakran, én beszélni is szoktam hozzá xD Olyankor mindig nagyon les :D édi :D

Mondjuk nem ilyenkor kell parancsokra nevelni, inkább előbb összebarátkozni kéne vele... de ahhoz lehet, hogy egy kicsit idős... de sok türelemmel megoldható.

[L19 & Töki, a patkánybabaxD]

2009. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ, már reménytelen eset, olyan vad, rám sóztak egy felnőtt patkányt, hozzám se szokott, durván belém harap:(
2009. nov. 10. 20:39
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem azért próbálkozz csak, legyél vele türelmes, idővel biztos megszokja majd a közelségedet...

Egyébként egyedül van? Vagy van "lakótársa"? Mert az egyedül tartott patik kicsit... hmm... elgorombulnak, ha nem foglalkoznak velük eleget :( Ez is egy ok lehet. De ha bízni kezd benned, helyre jön a dolog :) Ne add fel :)

[L19 & Töki, a patkánybabaxD]

2009. nov. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát az első válaszolón röhögtem.xD Csak szimplán, el tom képzelni, rezzenéstelen arccal mondja:

Öld meg. xD + 5000pont.xd

2009. dec. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor is harap amikor már a kezedben van, vagy megharap, és amiatt már ki sem veszed a ketrecből?

A legtöbb patkány védelmezi a lakhelyét, emiatt harap ketrecen belül. Nálunk csak addig harapós, amíg a ketrecben van, amikor kézbe kerül, onnantól egy igazi kis angyalok. :) a simi tényleg segít, meg a hasán keresztül is meg lehet fogni őket :)

2010. jan. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ő szó szerint támad, és ha csak a ruhám ér oda beráncigálja és kirágja, be se nyúlok már hozzá, mikor cserélem az almot, olyankor megsimogatom a hátát, de az a baj hogy nem figyelmeztető harapás, pl anyumat kb 1éve harapta meg a nyoma még mindig ott van.

Igen egyedül tartom, és ráadásul fiú, azt hallottam a fiúk vadabbak.

2010. jan. 22. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!