Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kétségbe vagyok esve. A...

Kétségbe vagyok esve. A lassan 4hós patkányom még mindig durván belémharap. Mit csináljak h leszokjon róla?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 20:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

a fiúk szelídebbek...

szerintem szerintem megijeszted amikor felé nyúlsz ne akard megfogni, megmarkolni csak lassan, nyugodtan

az enyémaim is csak lassan szoktak hozzám tudnék részletesebben is beszélni róla vagy tanácsokat adni ha írsz e-mailt: bluelili@citromail.hu

2010. febr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Divattá vált,hogy a kereskedők nagy örömére egyre több nem emberi környezetbe való állatot úgy akarnak bemutatní,mintha az boldoggá vállna azzal,hogy megveszed hazaviszed aztán próbálod beidomitaní az izlésed szerint.

Ha dögönyözní való rád hallgató állatot szertenél vegyél kutyát,azt lehet nevelní tanitaní,de genetikailag emberiden állattól ne várj ilyesmit....

2016. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!