Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vehetem elejét annak,...

Hogyan vehetem elejét annak, hogy a deguim megrágják a kábeleket a szobámbam?

Figyelt kérdés
amikor kiengedem őket akkor mindig figyelni kell rájuk, hogy ne hogy megrágják az egyik kábelt a szobámban persze amilyen kábel feltudok szedni arra az időre akkor azt felszedem de van pár amit nem tudok és attól félek, hogy megrágják és megrázza őket az áram.
2009. márc. 13. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

És ha fogsz valami ruhadarabokat?ruhanyagokat és leteríted azokkal kábeleket?? vagy felszedik azt is róla, mert tudják hogy ott van??

ez csak egy tipp volt, nem tudom mit csinál egy állat, mert nem volt nekem soha. De amúgy sem kiszámítható.

2009. márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hello a rongy is jobb mint a semmi, köszi a választ
2009. márc. 13. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Hosszabb távra - szerintem - a kábelcsatorna jelenthet jó megoldást. Nem drága, az alját símán felfúrod a falra, belehelyezed a kábeleket, majd rápattintod a fedelét. Biztonságosabb és esztétikusabb is, mint egy csupasz vezeték.
2009. márc. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
miaza deguin?
2009. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!