Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 2 hónapos kiskutyám rágja a...

A 2 hónapos kiskutyám rágja a kábeleket! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Yorki kutyát kaptam,2 hónapos,lakásban van.Ha egy percre is egyedül hagyom rágja a kábeleket,akármilyen játékot adok neki.Hogyan tudnám erről leszoktatni?Félek hogy vmi baja lesz.Mit csináljak vele?
2010. jún. 28. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az összes kábelt old meg úgy, hogy ne érje el, vagy ne tudja felszedni, megrágni. Szögezd le, rögzítsd valahogy.


Mi is így tettünk mindent.


Amúgy meg, sok játék ,lefárasztani, sok törődés, rágó játékot, esetleg valami puhább fa darabot adni neki, azt rágcsálja.

2010. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
vezess bele áramot!:D
2010. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szólj hogy ne rágja.
2010. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
54%
szia. ugyan en nem probaltam de egy haverom kutyusa a butrorkat is ragta, igy o bekente a butort es kabelt is borssal vagy erospaprikaval, es bevalt:)
2010. jún. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Bors, erős pista, erős paprika.

Vagy léteznek olyan szerek amik erre valók(nekem egyik sem jött be csak az erőspista)

2010. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem a yorkim mikor ilyen pici volt nem a kábeleket rágta hanem csekkeket tépte szét:D Szerintem nemtudsz semmmit tenni, majd kinövi
2010. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Akiteki ***** válasza:

Tedd magasra. Az én tibetim el is rágta a 220 zsinórt pici korában.

Még szerencse, hogy időben meghallottam, hogy a nyáltól sistereg a vezeték. Így nem csapta agyon. Mire kijönnek a maradó fogai, le fog szokni róla.

Addig vegyél neki préselt bőrből készült műcsontot, rágja azt.

2010. jún. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

De a konektornál rágja.Az nem tudom sehogy fentebb rakni.

Köszönöm a válaszokat:)

2010. jún. 28. 20:20
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát, szögezd valahogy le a vezetéket, rögzítsd. Meg kend is be valamivel, jó kis csípőssel, vagy tegyél oda egy széket, vagy valamit, hogy ne férjen oda.


Az a legjobb, ha az ember négykézláb bejárja a lakást. Amit te így elérnél, és veszélyes, azt valahogy rögzítsd, tedd feljebb, stb.

Csak egy kis találékonyság kell.

2010. jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Akiteki ***** válasza:

Lehet kapni széles ezüst szalagot. Ragaszd le.

És még mindig adj neki műcsontot, az finomabb. Vagy puha gumi játékot.

2010. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!