Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék egy rágcsálót de...

Szeretnék egy rágcsálót de nem hörcsögöt és nem egeret. Olyat amilyet sokat lehet simogatni . Tudtok ajánlani valamilyet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 20:21
1 2
 1/12 gfero ***** válasza:
törpenyúl
2011. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
csincsilla
2011. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
tengerimalac
2011. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
tengerimalac ,nagyon szelid ,kedves ,aranyos ,okos ,jatekos kisallat
2011. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
tengerimalac, törpenyúl,oroszlán sörényű nyúl (nagyon selymes szőre van és irtó édes) vagy ha nem élsz a patkányoktól egy hím patkány is jó. (többet kell takarítani mert ügye bár hím viszont lustább és gyömöszölhetőbb mint a nőstény. azt viszont jobban be lehet tanítani a baj csak az hogy mozgékonyabb, elevenebb.)
2011. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Degu, nyuszi. Amikor degum volt, mindig a kezemben vittem az utcán, a zsebemben aludt, nagyon ragaszkodott hozzám.
2011. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A csincsillát nem lehet gyömöszkélni, nem szereti, ha összefogdosod a bundáját. Tengerimalac, patkány, nyuszi, degu.
2011. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
tengerimalac
2011. jún. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Patkány. Tündériek, nagyon szeretik, ha foglalkozik velük az ember. :)
2011. jún. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem volt egy csomó tengerimalacom, degum, mongol futóegerem, japán táncolóm, aranyhörcsögöm, dzsungim, patkányom, nyuszim is.


más már kézhez szokott patkányt venni valahonnan, meg más állatboltból venni egy patkányt mert akkor mire az kézhez szokik egy jópár harapást elkönyvelhetsz, amellett írtó rohadt büdösek, kb olyan szaguk van mint az egyhetes macskaalomnak.

én a degukkal nem jöttem ki valami jól, nagyon gyorsak (mint a mongol futóegerek) nem az az ölben csücsülős fajta, amint engedsz egy kicsit a szorításon már kilóméterekkel arréb jár...

a japán táncoló egér annyiból sem jó hogy egér viszont ez a fajta nem harap egyáltalán viszont a kézből ugrik mint a rakéta, na meg sokan kínzásnak tartják a puszta létüket is és szintén büdösek mint a görény.

a nyuszi nagyon aranyos simogatható, barátságos tud lenni viszont előfordul hogy harap (ritka de van) és annyit eszik mint egy póniló, és sokkal nagyobb hely kell neki és több odafigyelés mint a kedvencemhez a tengerimalachoz.

mert a tengerimalac se nem túl nagy se nem túl kicsi, eléggé interaktív viszont elég bamba jószág is, már gyömöszölhető méret, még sosem fordult elő hogy megharapott volna, elengedve futkározik meg mókás látvány viszont egy életet is képes leélni 40cm-en, nem eszik annyit mint a nyúl. a nyuszi meg a malac a legkevésbé büdösek (biztos függ a takarítás gyakoriságától, viszont volt hogy a malacot csak másfél hét után kezdtem el érezni míg a patkány már két nap múlva unodrítóan büdös) a nyuszi sem büdös de annak inkább hullik a szőre, azzal is kell foglalkozni míg a malacnál nem annyira. remélem segítettem

2011. jún. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!