Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csinálhatott a nyuszi?

Mit csinálhatott a nyuszi?

Figyelt kérdés
Tegnap este elkezdett nagyon gyorsan lélegezni de nagyon sokáig csinálta és hangosan lélegzett mmint vt vmi hangja..és meg se akart mozdulni..ezt úgy egy 5-10 percig..pedig nem történt előtte semmi, cs anyni h kiszökött a ketrecből én meg visszatereltem, dehát ilyen rengetegszer szokott lenni és nem szokott ilyet csinálni pedig most visszament rögötn a ketrecbe, máskor meg vt h 5-10 percig kergetni kellett:DD szóval sztem nem ijedhetett meg, meg mikro meigejd pl porszívó hangjától, akkor se szokott ilyet csinálni..
2011. jún. 3. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:

"mmint vt vmi", "mikro meigejd" - hallod, dekódert is adj magadhoz, ha így kommunikálsz...

Én a helyedben mindenesetre beszélnék egy állatorvossal, hogy nem lehet-e ez valami betegség tünete.

2011. jún. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nem tudom h te h tudnád kifejezni ezt a hangot..akinek van nyuszija és csinált már ilyet, az valszínűleg ennyiből is rájön..aki meg nem tudja mi ez, annak írkálhatok bmit, úgyse fogja tudni...megijed meg..hát azért ezt elég egyértelmű kolvasni..főleg a szövegkörnyezetből..am megyek állatorvoshoz, amúgy is mentünk vna, de az cs estefelé lesz és kiváncsi voltam, mi lehet ez, meg nagyon meg is ijesztett..
2011. jún. 3. 14:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem volt túl meleg? Lehet, hogy azért vette így a levegőt mert nagyon melege volt, egyszer nekem is csinálta, ilyenkor esetleg vizezd be a fülét, próbáld meg lehűteni, nehogy hőgutát kapjon, ha nem volt meleg, akkor sajnos nem tudom.
2011. jún. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát késő este vt már szóval nem tudom, de köszi a tippet, megjegyzem arra az esetre:) hát sztem nagyon megijedhetett, mert ma vtunk állatorvosnál és ugyanezt csinálta, cs még durvábban..(nem vtunk még sokszor állatorvosnál, cs 4x, de ilyen 'hisztit' mint ma, még nem csinált soha) és tgnap mikor ez történt, akkor is erre gondoltam, h megijedt, cs nem értem, mert nem történt semmi, amitől megijedhetett vna..
2011. jún. 3. 23:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor esetleg valamilyen szagtól is megijedhetett, nálunk, ez a sült hús szag, amitől pánikba esik.

Az orvosnál pedig tényleg hisztiznek, amikor legelőször vittük oltatni, mikor kivette a doki a szállítóból, éktelen visításba kezdett, én meg ott égtem mint a Reistag, hogy igen, ő az én nyulam, valószínű még kint is hallatszott a visítás:-)

2011. jún. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!